Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merem megszólítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megszólítani a fiút, hogyan beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
ez az utolsó évem az általánosban és már egy ideje beleszerettem egy nálam fiatalabb fiúba.én az internet és egyéb dolgok segítségével tudok róla pár dolgot,de ő szerintem nem ismer.nem szoktunk beszélni,sajnos még köszönni sem;én köszönnék,de amikor meglátom akkor kicsit lefagyok így nem merem megszólítani,főleg akkor,amikor a haverjaival van és nem egyedül.de mindenféleképp szeretnék vele beszélni,de nem tudom miről.azt sem szeretném hogy pl. szia,hogy vagy? szia,tetszel nem ismerkdünk meg? vagy szia,hol lesz órátok és milyen stb. meg szia ... vagyok és te?tehát ilyen hülye kérdéseket se szeretnék,de azt se akarom hogy csak ismerkedni szeretnék veled.valami tök normális hétköznapi beszélgetés témát,de nem tudom,hogy mit.légyszi segítsetek!

2016. nov. 25. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz miatta! Már csak egy éved van és ha nem ismerkedsz meg vele, lehet sosem látod többé. Szerintem úgy ismerkedj, hogy pl mond neki: szia! Nem ismerjük mi egymást?? vagy szia! (pl van a pólóján egy zenekaros banda) nekem is ez a kedvenc bandám!! vagy szia! Szereted a cicákat... Ahj nem tok többet... De úgy is közeledhetsz hozzá hogy ránézel, megvárod h ő is rádnézzen, és rámosolyogsz... (így felhívhatod magadra a figyelmet) de ez hosszabb ideig tart...
2016. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem rossz az otlet,koszonom😊
2016. nov. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!