Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Iskolában, hogyan szólítsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában, hogyan szólítsak le idegen lányokat?

Figyelt kérdés

Most iratkoztam át másik suliba, 13.-os vagyok, 5. éven vagyok, és haverjaimmal ismerkedni akarunk lányokkal. Hogyan szólítsunk le lányokat a folyosón? Mit mondjunk nekik?

Eddig ilyet még nem csináltam, mert eddigi barátnőimmel nem így jöttem össze, mert őket ismertem mindig is.



2016. nov. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Idegenekkel ne,mert elfoglalják a bolygót!
2016. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Szia cica,hogy vagy?


Ennek be kellene jönnie ;)

2016. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 papics ***** válasza:
új vagy, tehát ,,nem ismered a sulit". Kérdezz rájuk hogy hol van az xy terem, és mosolyogva mond nekik hogy ,,amúgy Bálint vagyok" vagy nemtom' hogy hívnak, a lényeg hogy mutatkozz be :D ha meg ők is bemutatkoznak, akkor minden alkalommal amikor találkozol velük akkor szigorúan sziával és utána az illető nevével köszönj. pl.: Szia Erzsi! (és mosolyogj :D)
2016. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
3# Ha Bálint nevű akar ismerkedni,akkor mondja azt,hogy maszturbálintnak hívják,az a duma bejön.
2016. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Amikor az egyik lány bepucsít és jól látható helyen van akkor ordíts rá, hogy -AKKORA A SEGGED HOGYHA BEFINGASZ BELEHAL A FÉL GALAXIS!! -Imádni fog minden lány garantálom ;D
2016. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!