Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan tapasztalatokra lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy ronda fiúk, hogyan és hol tudtak mégis ismerkedni lányokkal, és hogy sikerült barátnővel összejönniük?

Figyelt kérdés
Nekem nem számít igazából a külső, ha legalább "ronda" lánynál (bár ez szubjektív szerintem hogy kinek ronda) lenne esélyem akkor is örülnék már.

2016. nov. 27. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot mondok, ronda lányt nehezebb felsedni mint szépet..
2016. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. nov. 27. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányokat sokan átbasszák, így inkább belsőre mennek, de viszont a nem annyira szépek elvárják hogy helyes szép pasi legyen aki eltartja őket, ezt tapasztalom..
2016. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én szerintem ronda lány vagyok és egyáltalán nem a pénzes, fullos srácokra hajtok, mivel tudom, hogy olyannál nincs esélyem.
2016. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, muti magad nékem!
2016. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerű a válasz.. Szerencsém volt... Neten ismertem meg 1-2 lányt, de nem tartott sokáig, mert rám untak.. Egy hétig nem tartott az egész. :/ Jelenleg "Jóképű" barátjuk mindkettőjüknek. Én csak arra voltam jó, hogy költsek rájuk... 20/F
2016. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!