Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy viselkedtek annak a lánynak a közelében aki tetszik?

Figyelt kérdés

Próbáltok úgy helyezkedni hogy közelebb legyetek hozzá?

Próbáltok bekapcsolódni a beszélgetésbe amit folytat valakivel?

Feltűnőbben beszélgettek vagy viselkedtek akkor ha ott van?

Szoktátok nézni vagy nem mertek ránézni?



2016. dec. 1. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nem megyek hozzáközel, szóval viselkedési módom ismeretlen eme helyzetben..
2016. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%
Hat en ugy vagyok vele hogy ritkabban latom a kiszemeltett de akkor vele vagyok egesz este szval akkor beszelgetes meg minden ilyesmi de ha csak ugy talalkozok vele akkor probalok mineel kozelebb lenni hozza es beszelgetni hat hogy "nezni" ha ot akarom megszerezni akkor nem ugy nezem a mellet mint allat de azert neha ra kell nezni
2016. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
szépen a hátsó feléhez dörgölödnék,felálitva a ceruzát,ezzel jelezve hogy szimpatikus nekem
2016. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Egy ork ***** válasza:
77%
Én próbálok természetes maradni...
2016. dec. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én lassan 3 éve ebben a cipőben járok...Tetszik nagyon. Ha máshol beszólnak nem érdekel visszaszólok, de előtte elszégyenlem magam :/ Soha sem voltam szégyenlős gyerek, pont ezért szeretnek, de előtte nem tudok önmagam lenni. Egy éve lassan "depressziós" vagyok emiatt. :(

Ha van kedved dumálni és kéne pár kérdésre a válasz, nyugodtan írj rám :)

2016. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Próbálok minnel messzebb kerülni tőle,nehogy kirohogjon.
2016. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Ez komoly?

2016. dec. 4. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Messziről nézem,hogy milyen cukcsi. :3 A közel van szivatom egy kicsit. :D 15/f
2016. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhívom egy nem nyilvános helyre , megmondom neki hogy nekem te kellessz és egymozdulattal letépem a ruháját és berakom neki mindössze 1.5-2.5 mp alatt ! És mire kimondaná nogy ne addigra már bent leszel . Szóval nem erőszak és ha úgy nézük meg is dugtad ! :D
2016. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!