Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon visszahúzódó vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszahúzódó vagyok. Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Most kerültem be 9.-be és nagyon visszahúzódó vagyok.Egész életemben ilyen személyiségem volt,de változtatni szeretnék rajta,mert Pl.a másik osztályból szoktak átjönni a mi osztályunkba és én nem merek odamenni hozzájuk beszélgetni/barátkozni. Nem tudok nyitni az emberek felé.Van pár barátom,ők mindig mondják hogy milyen vicces vagyok és hogy jó velem hülyülni is,Ja és velük mindig felszabadult vagyok. Ha már itt tartunk, azt is elég gáznak tartom hogy már 16 vagyok és még nem volt barátnőm.Én szerintem helyes srác vagyok,csak az a baj hogy nem merek nyitni.Nemmellesleg lányok is írhatnak 😉.Ha valakit megismerek (lányokra értem) nagyon tudom szeretni.
2016. dec. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jé, kicsi én!

Sose sajnáld hogy introvertált vagy, jó eséllyel ez fog megvédeni a legnagyobb pofára esésektől.

Egyszerűen csak húzz fel egy maszkot, tégy úgy mintha nem érdekelne a környezeted. Képezd a szellemed és a tested, művelődj, hozd ki magadból a maximumot és sose engedj magadhoz közel senkit. Mocsok nehéz, de ha jól csinálod, egyetemre te lehetsz a titokzatos srác. Már nem azon fogsz agyalni, hogyan közeledjél mások felé, a mások igyekeznek hozzád közel kerülni (főleg azért, mert mindig van jegyzeted, de ez részletkérdés).

De ha minden áron extrovertálódni szeretnél, elmehetsz egy pszichológushoz is. Ő teletöm majd kedélyjavítókkal. Ezek ideig-óráig használnak, de hamar feltűnik hogy ez az első pofára esés.

Meghallgathatod mások tanácsait, elfogadhatsz segítséget hogy majd ők bemutatnak, bevezetnek társaságba. Biztos minden "nyitott" barátodnak lesz valami szép Coelho idézete, amiben rejtve vagyon a visszahúzódás univerzális ellenszere. Második pofára esés ... nincs!

A barátnő meg ... egyáltalán nem gáz. Senkit nem ismerek, aki ebben a korban talált volna az igaz szerelemre, de találtak sértődésekre, Facebook tiltogatásokra meg ilyenekre.

De mondjuk 18 évesen ha jó kondiban tartod magad, és rendszeres látogatójává válsz a könyvtárnak, a bölcsész csajok egymás vérét is képesek kiontani, hogy a hozzád legközelebb lévő asztalt megkaparinthassák.


Nekem bejött.

2016. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen valtoztatnod :) en is hasonlo vagyok (csak lanyban) es hidd el, h sokkal jobb egy ilyen fiu, mint egy olyan akinek 1 millio baratja van, akik amugy nem igaz baratok es 20baratnoje volt ennyi idosen...te igy vagy jo ahogy vagy :) ha mindenki ugyanolyan lenne nagyon unalmas lenne a vilag...szerintem maradj nyugodtan ilyen :)
2016. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én magam is ilyen vagyok, nekem még barátaim sincsenek, barátnőm még kevésbé, pedig nem vagyok rosszfej csak nem a társaság középpontja. Ezért azt kaptam az osztályomtól, hogy úgy viselkedtek velem, mintha nem is léteznék. Én mostanában jöttem rá, hogy muszáj változtatnom a visszahúzódó természetemen, neked is ezt javaslom, mert különben az emberek lesz*rnak, úgy, mint engem. Ami pedig a barátnőt illeti, 16 évesen abszolút nem ciki, csomó embernek nincs még akkor, majd lesz később.
2016. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!