Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső fiataloknak?

Figyelt kérdés

Igazából olyasmi társkereső oldalt keresek, mint a CUPYDO. Nagyon jó lenne, de azzal van elrontva, hogy azért is fizetni kell, hogy valakire ráírj. Ráadásul 2000 Forintot. Pedig az alap ötlet nagyon jó, és jó is az oldal.

Tehát ilyesmit keresek, ami kimondottan fiataloknak van, 18 év fölött, de 30 alatt. :)



2016. dec. 6. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
És mindezt a "tini párkapcsolatok" témakörben...
2016. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hova?
2016. dec. 7. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az általad említett oldalt.De manapság nagyon népszerű a Badoo és a Tinder.Ezek mondjuk telefonra vannak nem tudom ez mennyire hátrány neked.A Tinder ingyenes a Badoon meg bizonyos idő után fizetni kell bizonyos extrákért(pl.:hogy kiemelje a neved,vagy szuperlike) Mondjuk itt is vannak elég érdekes emberek,de akadnak normálisak is.Szóval én azt mondom hajrá,remélem párodra lelsz akár ezeken az ldalakon,akár máshol!
2016. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A CUPYDO társkeresőről elég rossz tapasztalataim vannak... Egyszer fizettem elő, de azt meg is bántam, ugyanis a lányok vissza sem írtak.. Volt akik válaszoltak, de azok általában foglaltak voltak és barátokat kerestek........ 20/F
2016. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DexaN válasza:
Ugyanaz a tapasztalatom min 4#-esnek. Mondjuk nekem senki se írt vissza -hosszú távon gondolkodtam. Amúgy aki csak barátkozni megy fel az igazán kiírhatná (és igen van aki meg is teszi).
2018. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A tinirandi volt ilyen, de már rég használtam. Elvileg ingyenes, régen legalábbis az volt.
2019. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Randiface... kb max harminc és alatta a korosztály.
2019. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!