Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az introvertált fiúkról?

Figyelt kérdés
Gyakran szembesülök vele, hogy furának vagy egyenesen depressziósnak, aszociálisnak vagyok bélyegezve, mert csendes vagyok egy társaságban és viszonylag hamar elhagyom azt. Nos, ez például azért van, mert jómagam és a többi introvertált agya is másképp dolgozza fel a beérkező ingereket. Ennek következménye az, hogy nagyon hamar lefáradunk egy társaságban, ahol sok inger ér bennünket. Ez azt eredményezni hogy állati fáradtak leszünk és ilyen állapotban társaságban maradni ... maga a mentális öngyilkosság. A probléma az, hogy a legtöbb ember egyszerűen képtelen felismerni ezt a ... személyiségtípust és képtelen elfogadni. De engem érdekelne hogy extrovertált embertársaim mégis hogyan vélekednek rólunk? Mi a benyomásotok, ha egy ilyen embert láttok? Milyen eséllyel indul egy introvertált fiú például egy lánynál?

2016. dec. 7. 15:24
 1/6 Csucsu007 ***** válasza:
Egy introvertált srác vagyok, de azt tapasztalom, hogy sokan ezt lifejezetten szeretik, de ugyanúgy vannak akik nem értik... Ez nagyon emberfüggő. Kitartást kérdező!
2016. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hasonló beállítottságú lányt kéne keresned. Én nagyszájú meg társasági vagyok és ne vedd magadra de megőrülnék veled ha te meg nem ilyen lennél, azt hiszem a mi életritmusunk nem lenne összeegyeztethető például.

De szerintem rengeteg csendesebb lánynak álompasi vagy szal kitartást! :)

2016. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem jönnek be az ilyen fiúk. Nem nézem le őket, sőt, kedvesebbnek tartom őket, mint a többi fiút, de nem járnék velük.
2016. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jappancs válasza:

Hát az extrovertált lányok nevében nem beszélhetek, mivel én is introvertált volnék. Viszont, ha ez valamit segít, akkor elmondom, hogy alaposabban megfigyeltem az ellenkező nem extrovertált "példányait" (:D), és fél örömmel jelentem, hogy nem utálnak. Talán, mert lány vagyok, de velem különösen gyengédek is beszéd közben. Viszont azt várhatom, hogy bármelyik is elhívjon randira, szóval maguktól nem igazán keresnék a társaságom. :)

Szóval inkább próbálkozz introvertált lányoknál. :)

2016. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én ingadozó 50-50% vagyok. Néha introvertált néha extrovertált de én többre értékelem a csendesebb embereket ("a csendes embereknek vannak a leghangosabb gondolataik ")
2016. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én inkább introvertált vagyok, és például szeretem a csendesebb fiúkat. Viszont sok pörgősebb emberrel ellentétben nem hiszem azt, hogy az introvertált emberek nem tudnak beszélni. Csak szeretem ha egy fiú nem akar folyamatosan csinálni valamit

Ha hagy gondolkozni a beszélgetés közben. Ha nem kell folyamatosan arra figyelmen amit ő mond és én is beszélhetek.

2019. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!