Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy olyan lánnyal, aki nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Olyannal,akibe semmi szépség nincs,nagyon zavarna?
2016. dec. 10. 18:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Olyan, hogy csúnya lány nem létezik.És mivel én nem nézem a külsőt így ha úgy alakulnának a dolgok én együtt lennék vele.19/F
2016. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
1# De létezik...
2016. dec. 10. 18:57
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

mindenkinek más a csúnya... inkább nem vonzó mint csúnya. ha nincs vonzalom akkor nem járnék azzal a lánnyal. én nem tagadom le! kell a kulso.


nincs csúnya lány csak kevés pia.

2016. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél magadról egy képet akkor?:)
2016. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csúnya valaki egy teljesen szubjektív dolog.Biztos lesz vagy már van egy fiú akinek tetszesz vagy tetszenél.Ne állj negatívan a dolgokhoz.
2016. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nem csúnya, csak kishitű.
2016. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet,amúgy sincs rólam.De tényleg ronda vagyok,nincs kedvem bizonygatni.Csak egy egyszerű kérdés volt...
2016. dec. 10. 19:13
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy csúnya lány is tetszhet egy fiúnak! Lehet h neki olyan ízlése van... Csak akk az a lány belülről szép legyen! Mert egy ronda, bunkó lányt senki sem akar! De ha ronda és nagyon kedves, aranyos, nyitott, jól el lehet beszélgetni vele, akk biztos bírni fogják! És ha egy fiúnak nem számít a külső, akk meg biztos összejönnének!
2016. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy csúnya. Én odavoltam egy fiúért, szerintem helyes és sokminden szép rajta. Egy barátnőmnek szerint meg ronda. Szerintem meg az ő barátja ronda, de neki nyilván tetszik.

Mindenkinek ne akarj tetszeni, mert az lehetetlen.

Egyébként meg ha valaki ápolt, akkor már biztosan nem csúnya.

De ha te ezt élvezed, akkor csak sajnáltasd magad.

2016. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9# Nem szoktam magam sajnáltatni.Ez most kivételes helyzet,bár nem siránkoztam,ha elolvasod a kérdésem.
2016. dec. 10. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!