Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez testi kapcsolatnak számít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez testi kapcsolatnak számít? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Amikor elment mellettem a fiú, aki tetszik, akkor én háttal álltam neki és mintha hozzámdörgölőzött volna, vagy nem tudom XD ez tetszésnek számít? Vannak még más jelek is, de sok helyen olvastam, hogy ez is jelnek számít. Szerintetek? Ha nem akarna valamit/kedvelne, akkor direkt úgy ment volna el mellettem, hogy hozzám sem ér nem?
2016. dec. 19. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Testi kapcsolatnak? Attól függ, milyen értelemben ment el. :-) Komolyan válaszolva a testi kapcsolat kifejezést nem erre szokták használni, hanem a nemi kapcsolatra (petting, közösülés).
2016. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor én akaratomtól függetlenül naponta több testi kapcsolatot is létesítek metrón és villamoson:D
2016. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor félreértettem :/ utolsó úgy értem, hogy direkt :D
2016. dec. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!