Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki? Ha igen miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Ha igen miért nem lép? Fiúk ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval 11.-es vagyok és októberben felfigyeltem arra ,hogy egy végzős srác szokott nézni. Volt ,hogy a szemével követett , de olyan is ,hogy pont ült egy haverjával a folyosón amikor egy barátnőmmel arra mentünk a haverja rávigyorgott ő meg lehajtotta a fejét. ma is észrevettem ,hogy néz. Rájöttem ,hogy nekem eléggé tetszik és azóta én is "figyelem", próbálok néha arra menni amerre neki van órája.

Szerintem úgy félig meddig leesett neki ,hogy tetszik nekem, és én is reménykedem benne ,hogy én is neki.

De HA tetszem neki akkor miért nem lép? Fiúk bennetek ilyenkor mi játszódik le?


2016. dec. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos a seggedet nézte
2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok... Ez véleményem szerint nem feltétlenül jelenti azt, hogy bejössz neki. Nálunk is szokott ilyen lenni: ülünk a haverokkal, elmegy előttünk egy lány, aztán megnézzük (természetesen), a többiek meg mosolyognak. Persze lehet, hogy bejössz neki, bár nálunk akkor szokás mosolyogni, ha az illető lány nem túl szép, és az adott havernak "kínálgatjuk" azt a lányt.
2016. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szemével követ, akkor nem vagy közömbös a számára. Esetleg fél az elutasítástól, vagy azt gondolhatja magában, hopgy egy ilyen szép lánynak biztos van barátja; vagy olyat hallottam még, hogy egy fiú bebeszéli magának, hogy ő nem szép, és ezért nem lép, mert úgyis elutasítják csak...

szerintem ennyi

2016. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!