Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újévi-buli pánik? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyalcicc kérdése:

Újévi-buli pánik? A barátnőm össze akar hozni egy fiúval.

Figyelt kérdés

Az újévet egy buliban fogjuk tölteni. Persze nem kell semmi veszélyesre gondolni, falusiak vagyunk, és előzene lesz, mulatósok, szalontáncok, meg hasonlók, és persze egy csomó ember. A fiúval se lenne bajom, mármint a barátnőm választásával, mert jóban vagyunk, noha nem szoktunk beszélni, de ha mégis, akkor civakodunk és közös vicceket szoktuk gyártani mások "kárára", egyszóval együtt humoros párost alkotunk. A gond az, hogy egy kicsit, vagy kicsit jobban, tartok attól, hogy visszautasítana. Önbizalmam amúgy sincs, és ha megtenné, akkor ki se mozdulnék a szobámból többé hévégéken (mivel alig két hónapja egy társaságban mozgunk).

Viszont van még egy lényeges mozzanata a történetnek. Ugyanis egyszer "kikosaraztam". Legalábbis szerinte. Az én szemszögömből ez úgy nézett ki, hogy elhívott sétálni, jól elbeszélgettünk, de egy idő után kértem, hogy menjünk vissza (ekkor is élőzene volt), utána elmentem táncolni, és nem beszéltünk tovább. Ő úgy fogta fel a kérelmem, mintha visszautasítottam volna, holott csak akkor is féltem. És mindez egy éve volt.

Szeretném is hogy összejöjjön, meg nem is, mert tudom, hogy nagyon tudnék ragaszkodni hozzá, de nem elég erős az önbizalmam, hogy elfogadjam, ha véletlenül tényleg engem választana. Tényleg csodás fiú, csak magammal van bajom.

Esetleg tudtok valami tanácsod adni az eseménnyel kapcsolatban? Mit tehetnék? Hogyan viselkedjek? Bármit.



2016. dec. 20. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy kátnád h jönne összefelé a dolog. Akkor mondd meg neki h nem akartad elutasítani a múltkor. Légy őszinte hizzá,ha megbízol benne.
2016. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!