Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan uralkodjak magamon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan uralkodjak magamon vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány az osztályomból, de nemigazán illenénk össze, ezért nem is merek kezdeményezni, mert valószínűleg csak csúnyán leégnék. Annak ellenére, hogy tudatosan lemondtam róla, folyton rá gondolok és órák alatt is eltereli a figyelmem. Borzasztó erősek ezek a nemi és egyéb vágyaim iránta..néha már eltúlzottak, idegesítőek. Egyszerűen nem tudok uralkodni magamon, hogy ne fantáziáljak róla és ne legyen mindíg ott egy parányi idegtépő gondolat a fejemben, ami kizökkent a mindennapokból. Lehet, hogy ez már betegség, vagy nem tudom mi, de jó lenne megoldást találni a problémára. A hosszútávú megoldás az lenne, ha megtanulnék uralkodni magamon, de hogyan? Egyéb javaslatokat is szívesen várok. 18/F

2016. dec. 20. 21:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Keress magadnak egy masik lanyt aki leköti a figyelmed es ha ez se hatásos .. Ne mondj le rola hanem próbáld meg ki tudja:) lehet hogy neki is tetszel
2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ő már egy másikat 'helyettesít', de közben fontos lett...Megpróbáltam. Jókat chateltünk, de nem akart velem elmenni sehova :/
2016. dec. 28. 11:21
 3/4 anonim válasza:
52%
Zárd be magad a pincébe.Lehetőleg kerüld a sulit és költözz Uruguay.
2017. jan. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Verd ki. Mármint a fejedből.
2017. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!