Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érzünk, hogyha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzünk, hogyha tetszik nekünk valaki?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy bizsergést, heves szívdobogást érzünk, de szerintem ez csak a szerelemnél van így. Vagyis, én nem érzek ilyen dolgokat, csak egyszerűen felfigyeltem rá(ami szerintem azt jelenti, hogy érdeklődök iránta). Csak jó érzéssel tölt el, hogy nézhetem, vagy nem tudom. Szerintetek?

2016. dec. 21. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az a véleményed, hogy milyen szép, csodálatos kisugárzású, pont az eseted. :D
2016. dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen kérdező. Sokan összekeverik a szerelemmel a tettszést. Egyből azt gondolják jaj istenem szerelmes vagyok,mert ilyen a haja,ilyen a formája,meg milyen szép az arca. De ezek csak külsőségek. Míg meg nem ismered a másikat rendesen. Nem lehetsz belé szerelmes. Esetleg a róla kialakított képedbe,egy álomvilágba. Úgyh igen amit te érzel h tettszik neked egy illető.
2016. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!