Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOS! Miért érzem így magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Miért érzem így magam az exem közelébe?

Figyelt kérdés
Már elég régóta szakítottunk neki volt utánam egy barátnője nekem jelenleg is van párom.Azóta néha-néha elkezd zaklatni az exem neten de már mindenhol letiltottam szóval ennek a zaklatásának végett vetettem.Nem szépen váltunk el maga a kapcsolat se volt rózsás.Amikor véletlen különböző oknál kifolyólag összefutunk akkor olyan különöset érzek tudom,hogy nem szeretem már mivel a mostani páromat szerettem akivel jól megvagyok.De mégis valami miatt olyan kellemetlenül érzem,hogyha egy légtérben kell tartózkodnom a volt barátommal.Feszengek próbálok nem törődni ezzel a kínos szituációval.Érzem a bőrömön a tekintettél kitartóan szokott nézni engem.Normális,hogy így érzek,ha találkozok vele?
2016. dec. 21. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem éppen normális... nem lehet hogy félsz tőle? vagy történt valami olyasmi, amitől félsz tőle?
2016. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vert de nincsen bennem félem érzet.
2016. dec. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!