Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek, hogy sosem lesz barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy sosem lesz barátom (? )

Figyelt kérdés
Tudom hogy még fiatal vagyok meg stb (15/L) de olyan egyedül érzem magam. Kövér is vagyok, 65 kg körül, igyekszem lefogyni, de nincs hozzá akaraterőm. A fiúk gyakorlatilag levegőnek néznek, csak olyanok irnak rám akikről tudom, hogy nincs jó hírük. Visszahúzódó vagyok, nem járok bulikba meg ilyenek, nehezen nyílok meg mások felé. Tudom hogy még előttem áll az egész élet, de majd ha 25 évesen se lesz senkim, majd akkor fogok igazán aggódni :D

2016. dec. 21. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Igen felsz. Most entert nxomnek de (FELHASZNALONEVEM) megkegyelmezek.

Milyen magas vagy? Te amugy szoktal probalkozni vagy valami??

Ha nem ismerkedsz, akkor ne vard a sult galambot.

17f

2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
45%
Eld az eleted. Ugyis jon valaki. A 65kg nem sok.. mondjuk nemtudom milyen magas vagy.. namindegy. Az edzeshez pedig kitartas kell!! En is 2 honapja jarok rendszeresen ugyan ezen okokbol :) 18/f ja es en 93kg vagyok. De szerintem azeee nem nezek ki annyinak :DD >.<
2016. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, más fiatal lány is érez így, akik később boldog kapcsolatba, vagy házasságba kerültek. :) Barátaiddal találkozz gyakrabban, szervezz velük programokat, akár ha csak ketten-hárman mentek valahova, az is jó. Általában ha egy fiatal lány éveken keresztül nem találja a társát, az súlyos mentális zavvarra utal, nálad meg nem úgy tűnik, mintha erről lenne szó. Ez azt jelenti, hogy hamarosan lesz barátod. Türelem! :)


65 kg-hoz pedig nagyon alacsonynak kellene lenned, hogy kövér legyél.


F

2016. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Eloszor is: fogyj le, ha nem erzed jol magadat (ebben privben tudok segiteni), vagy kezdd el elfogadni magadat. Nem a pasik miatt: onmagadert. Talalj ra a stilusodra, fogalmazd meg magadnak mit szeretsz es mit nem, mik a hibaid es mik a jo tulajdonsagaid.

En hiszek abban hogy egy boldog kapcsolathoz ket boldog ember kell.

2016. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:

65kg az még nem vészes. Amúgy örök igazság: 2 nagy mell mindent megold. XD Bár ez egyéni perverzió kérdése.

Ettől eltekintve yep 15 évesen ezen parázni egy picit korai.


Mégis mit kell érteni az alatt, hogy nincs jó hírük? Lenne egy tippem.. de ha meg akarnak húzni akkor csak nem lehetsz annyira reménytelen. XD


24F

2016. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 vagyok és nekem sem volt még barátom :D. Lett volna rá esélyem de hülyeség csak azért járni valakivel mert a többieknek is van pasijuk/barátnőjük. Egyébként én magyarázok itt, hogy nyugi aztán kétnaponta akadok ki hogy egyedül fogok meghalni :D. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj rám "sorstárs".
2016. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
165 cm magas vagyok kb, de én kövérnek tartom magam, bárki bármit mond. A 'nincs jó hírük' alatt azt értem, hogy pl. a fiú késsel fenyegetőzött a suliban meg ilyesmi...
2016. dec. 21. 23:49
 8/12 anonim ***** válasza:

165/65 az még dundinak se mondható. Átlagos.

Ez az egyik átalakított "szakgimnázium" ahova ilyen késes yakuzák járnak? :D


(#3)

2016. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont amiket írtál azokon változtass ha szerinted ezzel növeled az esélyeidet. Amin meg úgysem tudsz változtatni azzal ne törődj. De tényleg fiatal vagy még, még rengeteget érhetsz és máshogy fogod látni a dolgokat.
2016. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj
2016. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!