Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az zavar titeket ha egy lány az okosabb, jobban nevelt, apának jobban beillő fiút választja helyettetek? 😯 (részletek lent)

Figyelt kérdés

Na van két fiú:

Az első az akit választottam, véletlenül ismertem meg.

Családi háttér: nem szegények de nem is gazdagok. A gyereknek NINCS semmi luxuskocsija amit apuka vett volna vagy bármi...

Viszont szellemileg kifejezetten csúcs család, jegyzett nevek, óriási leszármazottak. Matekosok, tudósok, sakkosok, művészek.

Ebből a háttérből neki is jutott, belenevelték és a maga módján már is elért szinteket.

Lehet, hogy a 21 éves (lassan 22) srác számláján nincs semmi extra, de, hogy lazán szóba áll vele egy csomó mindenki az 100.

Mert gyerekkora óta ebben mozog. De a pénz nem is érdekli, inkább csak a filmek új szintjének felfedezése.

Ennek él, és unom, hogy egy csomóan bántják csakmert úgymond "beleszületett".

Emiatt már totál önbizalomhiányos és lelkibeteg lett, mert bemagyaráz magának dolgokat.

Van joguk bántani valakit amiatt mert okosabb?

Mert mondjuk bulizás helyett a szorgalmat választotta???

3,5 éve egy csajjal se feküdt le mert inkább hosszútávra tervez egy nővel?? Ez baj?

És az ha a penzszerző életcélok helyett inkább valami alkotóra adta a lelkét?🤔


Például a másik srácnak zavaró, szomszéd és nagyon rám nyomult.

Ma összefutunk és, hogy hallotta, hogy sikerült kifognom egy ilyen kis elit tenyészkant!!😠

De a gyerekről röviden, na ő az a tipikus gazdag gyerek aki már 15 évesen motrot kapott meg mindent, igazi elkapatott kis nem mondom ki mi de, hogy úgy csajozik mint a vadállat az tuti és nálam szóba se kerülhetett ezek miatt.

Mert nagyképű és tudjátok az a tipikus gangszternek hiszi magát figura😂

Csak rámnyomult es iszonyatosan dühít, hogy ilyeneket mond egy ilyen kis mitugrász aki életében még a munkát se ismerte...


Szóval nektek ez zavaró?

Ha így döntök?

Ha olyan pasik szóba se jöhetnek akiket plázákban szoktam látni és a csajuk fenekét fogdossák?

De közben az is dühít titeket ha egy okos srácot akarok?😂😂😂

Aki elmagyarázza nekem miért olyan király dolog, hogy az új Star Warsokban női főszereplők vannak? Megveszi a filmzene CD-t, ír néhány kritikát, filmelemzést?

Vesz néhány könyvet, begyűjt néhány elismerést?

Titeket ez komolyan zavar?

Mit éreztek ilyenkor?


Jah igen és még valami.

A gazdag srác tesz magasról másokra, éli a kis önző életét.

A másik, az okosabb pedig segíti az új tehetségek keresését legyenek azok bármilyen szegények is.


+++

Vagy keressek egy átlag srácot aki se nem elkapatott, se nem okos?

Tudjátok olyan kis kedves akivel jól elvagyok, de igazából 2 mondatot nem tudok vele beszélgetni???Mert ha mondjuk annyit mondok Gárdonyi Géza azt válaszolja, hogy jó kis zenész szerinte is😂


2016. dec. 23. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Az elsőt válaszd.A 3. lehetőséget mondtam volna csak megláttam mit írtál és inkább hagyom.Az első kettő srác mind kettő "különleges" egyik gazdag a másik meg mindenben jó szóval valószínűleg gazdag lesz...Kérdező ne haragudj hogy ezt kérdem de nem vagy te talán,esetleg,véletlenül egy ici-picit sznob?Aki nem gazdag vagy átlagon felüli műveltségű az már biztos olyan hülye mint egy marék sár meg csóró is?😂😂😂. Keress egy normálisat akinek a személyleírása nem ilyen pofábamászó.Csak tanács azt csinálsz amit akarsz...
2016. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem itt nem azzal van gond, hogy melyiket választottad, hanem hogy számodra csak a szomszéd létezik az említett fiún kívül. Mindkét embertípus baromi visszataszító: a műgengszter is, meg az okoskodó önjelölt filmkritikus "művész" is. Nem azért bántják, mert okosabb, hanem mert az ilyen embereknek az előadásmódjában van valami fennhéjazás, mintha többnek éreznék magukat másoknál. Ez nagyon utálatossá tudja tenni az embert, és bizony, aki nyitottabb, az meg fogja szólni.

Én ez miatt viszolygok az ilyen emberektől. Plázába is járok, és nem riadok vissza attól sem, hogy megfogjam a barátnőm fenekét (bár most nincsen). Mégis át tudok beszélgetni éjszakákat értelmes dolgokról, és szeretem is bővíteni a látókörömet. Az egyetemen filmkritikát is kellett írnunk, és életem első kritikájára is elismerést kaptam a tanáromtól.

Én azt javaslom, ne csak ezt a két szélsőséges példát lásd. Ismerkedj, légy nyitott a normális emberekre, közük az átlag srácokra is. Hidd el, lehet beszélgetni szinte bárkivel irodalomról, filmművészetről, nem kell ehhez nyomorék okoskodó hanglejtés, meg kifinomult művészlélek. Szeretem a tájékozott, művelt embereket, de ezeket messziről elkerülöm.


Egyébként rendben van, a szomszéd "életében még a munkát sem ismerte", de a művész úr dolgozott valamit 22 év alatt? :)

2016. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

ÚRisten kérdező kezdjük ott, hogy ebből lerí hogy az intelligencia szinted kb az átlagon van!!

"életében még a munkát se ismerte" ezt halottakra mondják, a srác még javában él, szóval a helyes megfogalmazás eddigi életében, de elcsépelt sznob!! Ha már játszod a fejed, legalább normálisan tudj fogalmazni!


"Például a másik srácnak zavaró, szomszéd és nagyon rám nyomult. " Köszönkük Emese, ezt a megfogalmazást, hát oszt igen.. Én értem mit mondtál vele, de hogy ezt 100szor szebben is leírhattad volna az 100%.


"Szóval nektek ez zavaró?"

Ennyire elcsépelt egy személyiség vagy :) idegenek véleményét kéred ki ezen az oldalon, akiknek az arcát se látod, és adsz a véleményükre.. Hát ha nem a fejeddel, akkor az önbizalmaddal vannak gondok, ha ezt nem tudod eldönteni és dülőre jutne ez ügyben.

Szerintem kíméld meg a 2 srácot és egyiket se válaszd.

17f

2016. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgyan ezt akartam irni,mint a 2..hogy ez a baj, csak ok 2en jelentik neked a világot.. Garantalom azért jönnél ossze az egyikkel, hogy féltékennye tedd a másikat. Nem az alkonyatban vagy, ezert majd jol le fognak ribizni...
2016. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kicsit talán sznob én vagyok na de hogy a művészfiú tisztázva legyen ő pont azokat mondja mint ti is.

Folyton próbára tesz hogy csak a hírnév miatt vagyok e vele vagy sem.

A kérdés is ezért volt😃

Bennem van ez a fennhéjázás, de főleg apám miatt aki egy mocsok és ki miatt igazából utálom a férfinem nagyrészét...

De a művészsrác egyáltalán nem az aki selyemsálban járkál lenézve bárkit és nem is szeret ilyen elitekkel mutatkozni.

Inkább egyszerű srác.

De a gond valszeg velem van, csakmert rendes fiút szeretnék.


És jött a nagy Ő én meg már pánikolok és nyomulok rá.

Azt mondja nekem hogy nyugiban szeret lenni, eltűnni egy videótékában és Tarantino szerű arcokkal dumálgatni (a rendező is tékás volt onnan) és ilyen díszpáholyba tuti nem fog megjelenni.


Szóval kicsit le kéne nyugodnom nem igaz.

Nem lenne jó lenne elveszíteni azzal hogy sztárlétbe kényszerítem ha nem akar igaz?

Hisz mèg csak 22 lesz, gyerek és nem is élt életet mert a családja is folyton hozta vitte.

Nekem mashogy kéne viselkednem mert megutál a vegén engem is😔

De abba belehalnék

2016. dec. 23. 16:37
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg még egyébként annyit hogy azért az is látszik hogy támadjátok.

Van nekik kis szőlősük meg barackosuk is, ott elég sokat dolgozik nyaranta.

Cselédjeik sincsenek😂

A pénzt meg maga kell megszerezze ha kell neki valami új cucc, csak szellemi hátteret kap.

De ezwket le is írtam, ti támadjátok hogy jaj a kis különc.

Pont hogy szerintem a dekadens viselkedésről fogalma sem lehet.

Úgyhogy ennyit erről hogy a 3.

Az hogy rólam igazatok van egy dolog, de róla óriasit tevedtek.😄

2016. dec. 23. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtam a kis drága választottadra... Amúgy mostmár érdekel mennyi idős vagy? mert ilyen fogalmazásikészséggel már komolyan érdekel ez a kis apróság..
2016. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Írok pirvátot.
2016. dec. 23. 16:50
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként meg mielött valaki újralezdené amit a fentiek.

Az hogy vki okos még nem jelenti hogy okoskodó.

Ezek nem járnak feltétlen kéz a kézben.

A kerdés az volt miért zavar titeket az ha valaki okosabb???

De most már értem a fiút, miért vonul el, miért érez engem is frusztrálónak ha hírnévről beszélek.

Jobb ha az emberek nem is tudják róla, ő ezt képtelen lenne elviselni.

Állandóan kapná hogy önjelölt sznob....felnyomták.

Pedig igazából egy kis részbeb autista srácról van szó aki érzékenyebb mint mások és ezt csak a művészetén keresztül tudja kifejezni.

Szóval köszi és tényleg, mert ettől így eszhez tértem.

2016. dec. 23. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na a kommenteket már el sem olvastam, hosszú xD

Hát én nem vagyok az a művelt elit srác, ismerem a munkát, ez van.

De Tudom ki az a Gárdonyi Géza.

kb ennyi :D

alapműveltség hellyel közzel megvan.

sztem az dühíti a srácot, h pénzért nem kap nőt, aki nem a pénzéért van vele :D:D:D:D

Szard le azt a senkit, majd talál magának olyan qvát, akinek a kapa kiesik a szájából, annyira műveli az IQ-t

örülj h legalább értelmes embert találtál, pénz az jön megy, de az értelem egyre kevesebb...

2016. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!