Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit duci vagyok meg magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataa14 kérdése:

Kicsit duci vagyok meg magas is ez mennyiben hátrány a társkeresésbe? Hogy tudnék előnyt kovácsolni belőle?

Figyelt kérdés

Próbálok fogyni de nem igazán jön össze. Alacsonyabb meg egyszerűen nem tudok lenni.

16/l



2016. dec. 23. 22:22
1 2
 1/11 okosóra ***** válasza:
100%
Figyelj ez fugg a magassagod meg akilod szamatol is bar nekem nem baj ha kicsit ducibb mibel enis inkabb mackosabb alkat vagyok😁
2016. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Kurwára nagy hátrány kivéve ha niggërt akarsz igénybe venni.
2016. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okosóra ***** válasza:
Ha gondodlod irj
2016. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress öltözködési tippeket, az sokat segíthet! :)
2016. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfokepp ugy,hogy a megfelelo emberekkel ismerkedsz.nem mindenkinek az alacsony,hajszalvekony alkat jon am be:)

Peldaul nekem is a picit teltebb lanyok tetszenek,csak mivel en viszont marha vekony vagyok,nincs tul konnyu dolgom.

2016. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit dőlj előre de ne túlzottan és csípőre a kéz a fotókon karcsúbbnak tűnsz tőle

Egyb aki így nem szeret az máshogy se fog!!!

2016. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves előző kommentelőm! Én nem szeretnék senkinek optikai csalódást okozni, de azért köszönöm a tanácsot.:)
2016. dec. 24. 00:14
 8/11 anonim válasza:

Ha fogyni szeretnél akkor otthon is meg lehet tenni...

Egy rendes étrendet kell tartani,szóval semmi csoki meg cukros dolgok amik hízlalhatnak.

Ha van egy jó étrended akkor egy kis mozgást is kell bele vinni eljárni konditerembe stb... hidd el menni fog,csak a csoki ne irányítson.;)

2016. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "nem jön össze", csak akkor ha többet kajálsz, mint edzel.
2016. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van némi intelligenciád,okos vagy,és humoros akkor nem lesz gond,én is teltebb vagyok,voltak barátnőim,de mind nem hozzám illő volt,15/f
2016. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!