Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az az első látásra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az első látásra szerelem? Mit érzünk olyankor? Ha elsőre még abba sem voltam biztos, hogy tetszik-e (bár én semmiben sem vagyok bztos XD) akkor az már nem az ugye?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én élső látásra beleszerettem valakibe mikor megláttam a sétáló utca közepén és lemerevedtem valami olyat éreztem mint még az előtt soha, borsózni kezdett a bőr a hátamon és csak álltam ott percekig, a lány elment mellettem és mire képes voltam megmozdulni már nem találtam. Az érdekes az egész sztoriban az hogy mindig álmodok egy lányról akinek sohasem emlékszek az arcára de mikor ott elment mellettem eszembe jutott, persze azóta megint elfelejtettem de legalább tudom hogy egy létező személyről álmodok rengetegszer és csak remélni tudom hogy a sors majd összehoz vele egyszer.
2016. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy első látásra megtetszik valaki vagy én "beleszeretek" van, de sajnos ennek még egyelőre nem volt viszonzása.
2016. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első válaszoló, ha átélte van. :) Valószínű nagyon ritka, de sajnos én nem tartozok ebbe a ritka érzésbe. Nekem is volt olyan ember akit megláttam és nagyon tetszett, de nem szerelmet éreztem. Az az ember az egyetlen ember akinek emlékszem az arcára, de sosem beszéltünk és lassan már 1 éve láttam. De ha nem tudod eldönteni mit éreztél amikor láttad valószínű nem szerelem. Akkor elöntene a forróság és a lila köd. :)
2016. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!