Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok ilyen lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan lányt aki hosszú idő elteltével is szeret. Nem ver át.Nem lusta beletenni dolgokat egy kapcsolatba(nem testire gondolok!). Nem féltékenykedik mindenre (persze nem is hagynám hogy oka legyen rá).Lehet vele rengeteget beszélgetni anélkül hogy idegesíteném. Nem csak akkor szeret ha kap tőlem valamit. Nem csak a kinézet fontos neki...

(hozzátenném nincs eltunyult rossz kinézetem, csak nem vagyok pávagyerek, meg nádszálvékony). Külsőre nem várok semmit, csak legyen igényes magára(pl.: sport)


Tudom hgy pont ilyen nem létezik :D de valami hasonló, aki normális és értékeli ha törődsz vele és nem szimplán leszarja mintha alap lenne...


Hiába próbálok ilyen lányt keresni.. eddig akiről pont az ellenkezőjét hittem volna az is a tipikus rétegbe tartozott (és 18volt értelmes kinézettel)

(könyvtárat, kávézót próbáltam a környéken és semmi :/)

16/F



2016. dec. 31. 02:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Én itt vagyok, gyere cica mássz rám.

89N

2016. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Csókolom!

Sziveskedjen menni aludni!

Holnap nem lesz aki megtömje a kacsákat, ha nem kel fel időben!


~viccelek.. hanyagoljuk ezt légyszi :/ értelmes dolgokat írjatok...

2016. dec. 31. 02:26
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

a kel, az két l --> kell

Ez már elég értelmes dolog volt, azt hiszem nyelvtan meg ilyenek.

AMúgy én ákkatmenhelyen szoktam, nem viccelek, oda kedves emberek járnak, akik az állatokon akarnak segíteni (vagy olyanok, akiket a zsaruk oda küldtek közmunkára xD)

2016. dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

kel mint ige és NEM mint segédige...

Barátom ezt elrontottad, értelmez újra a mondatot!

2016. dec. 31. 02:36
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Csinálnám, amit mondasz csak nem értem: "értelmez újra a mondatot!"


AMúgy csak szivatlak, kihagytál egy D-t gondolom, de az állatmenhely még mindig áll!

2016. dec. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen lány, mint amit leírtál, de még létezik (saját tapasztalat)
2016. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem ritka az ilyen lány sőt kifejezetten sok van belőle az egyetlen bibi hogy akiket én ismerek ilyen tulajdonsagokkal mind rondák... de ha neked ez nem számít ahogy leirtad akkor könnyű dolgod lesz
2016. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány és egyáltalán nem csak ronda. Csak azokat nehezebben veszik észre valamiért. De én például nem kevés ilyet ismerek. Én is hasonló vagyok csak a kelleténél felszínesebb sajnos :/ pont ezért tudom hogy ki az aki nem az és valamiért őket nem nagyon találják meg a fiúk pedig valóban ők érdemelnék meg a legjobban! :)
2016. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Rengeteg lányt megszólítottam és az esélyesebbeknek mind barátjuk volt vagy nem akartak kapcsolatot.

A többi még ha nem is volt szép akkor is felületes volt sajna :/

Szerintrm ez a saját pechem :D

2016. dec. 31. 12:17
 10/20 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy könyvtárba is próbálkoztál. :) Ha több ilyen lenne, esküszöm mindig könyvtárba lennék.

16/L

2016. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!