Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítsen már, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen már, hogy hogyan tudnék buliban eredményesebben csajozni?

Figyelt kérdés
Szilveszteri bulin beprobalkoztam par csajnal de nem igazan jott be, ha meglatok egy csajt aki tetszik a tancteren akkor mit tegyek? Eddig csak odaalltam moge vagy ele megfogtam a kezet vagy a derekat es elkezdtem veluk tancolni, egy dbig jol eltancolgatunk de utana vagy leléceltek vagy mondjuk a egyik ismeros volt es azt mondta h nem akar helybelivel osszejonni (egy faluban lakunk) vagy esetleg mond egy kifogast mar az elejen h miert nem akar tancolni. A buli vegen mondjuk jol elvoltam egy csajjal de fiatal volt hozzam es nem is engedte el magat igy teljesen. Eddig senkitol nem hallottam h szarul nezek ki, kiveve a kocsog haveroktol :D egyebkent masfel eve kondizok, es eleg nagy valtozaat ertem el magamon,korombeli csajoknak szivesen kuldok kepet hogy ok mit mondanak. Ha meg nem a kinezetemmel van a baj akkor milyen tanc stilussal probalkozzak ha van ilyen, vagy egy buliban mirol kene dumalnom (kartya trukkok amugy bejonnek a csajoknak? En egyszer lrobaltam a tegnapi buliba, ugy sikerult megismernem ezt a fiatal csajszit is)18/f

2017. jan. 1. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
17 l kepet
2017. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesó egyiknek se küldj képet!!!
2017. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miert?
2017. jan. 1. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komoly kapcsolatra vágysz akkor ne ilyen szórakozóhelyeken próbálj ismerkedni. Ha csak futókalandot keresel akkor szerintem nyugodtan szólítsd meg, táncoljatok, hívd ki hogy tudjatok beszélgetni. Személyszerint nekem nem jönne be a kártyatrükk dolog, de biztos van akinek igen. Ha gondolod küldj képet privátban, nem használom fel semmilyen célra de névtelenül mondhatok véleményt rólad. 20/L
2017. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Videokba lattam, most az egyszer probaltam ki lanynal is de ugy nez ki h bejon :D
2017. jan. 1. 20:09
 6/7 cucklord válasza:
Hágjad meg mindet tesó! :D
2017. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo lenne :Dd hatha alakul majd a dolog, ha nem gorcsolok ra a csajozasra jobban megy :)
2017. jan. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!