Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk akiket én ismerek jobban tetszik neki egy tök sötét, butácska de nagyobb mellű lány mint egy szép és okos?

Figyelt kérdés
Az összes fiú osztálytársam ezt gondolja

#fiú #okos #lány.buta
2017. jan. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mind hülye és náci emiatt.
2017. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képet köldessz :D?
2017. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
küldessz*
2017. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a butát 2 másodperc alatt meg lehet fektetni kb...
2017. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
a miért ti a magas de nem helyes fiút választjátok az alacsony helyes helyett
2017. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
64%

mert azokat könnyű meg kapni.egy okos lányért küzdeni kell,harcolni érte és az meg is tudja tartani magát.az ilyen az igazi nő.én személy szerint az ilyen buta lányoktól tartozkodom,pedig én is ebbe a korosztályba tartozom amikor szinte mindig csak a szexre gondolnak a srácok.

18/f

2017. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen sajna a legtöbb srác ilyen ezért van h a lányok már meg se ismerkednek egy normálissal mert általánositanak hogy 'ez is ilyen kis izé' azt meg sírnak h 'jajj nincs egy normális fiú se...

Csak fel kell ismerni

2017. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők a kigyúrt bunkó pasikra buknak, a sovány bunkókra mint én, nem.
2017. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!