Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális lenni? 19/f

Figyelt kérdés

Pár sablon mondat után nem tudok mit mondani a lányoknak,nincs igazán témám velük.

Plusz eléggé zavarban vagyok elöttük mivel 19 évesen még soha nem volt barátnőm,szűz vagyok,és soha egy ölelést,puszit sem .


Bulizni,discoban pedig még soha nem voltam.


Pár barátom van,de velük is csak ritkán találkozom.


3 dolgog van amiról tudnék beszélni:(munkám,sport,filmek)

ezek,pedig szerintem nem nagyon èrdekelné őket


Kb így néz ki egy hetem


4-5 napot dolgozom(vendéglátás)

A maradék 2-3 napon kondi terembe,edzésre járok,ami ezen felül szabadidőm marad azt videójátékkal vagy filmnézéssel töltöm.


Valami tanács,ötlet hogy ezen hogy változtassak.


Régebben is mindíg csendes,félénk,szégenylős,önbizalomhiányos voltam.

Suli/munka után mindíg haza mentem(mondjuk soha nem is hívtak el shova)


Itt vagyok lassan 20 évesen és nincs semmi emlékem/élményem(még a balatonon sem voltam soha) amit megtudnék osztani valakivel is.


Valjuk be öszintén ki akarna egy átlagos arcú/inkább vékony testalkatú/unalmas/humortalan fiúval lenni.



2017. jan. 5. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerkedsz nem hiszem hogy az oledbe fog pottyani egy lany.

Tessek elmenni bulizni mert ott belejohetsz a csajozasba. A reszeg csajok ugysem fognak emlekezni ha benazol ;)

Es ez most nagyon hulye tanacs de szerintem rugjal is be egy picit, hogy feloldodj.

2017. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
manapság már 20 ezerért bármit megkap az ember
2017. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát egyedül nem nagyon van kedvem elmenni.

Az lehet,hogy ők nem emlékeznek rá ha bénáznék(én emlékeznékna kudarcokra),de azt kifelejtettem,hogy az esetek 99%-ban a lányokhoz hozzá sem merek szólni

2017. jan. 5. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Mivel nem csinálsz semmi érdekeset így esélyed sincs hogy barátnőd legyen.

Ki akar egy unalmas fiúval lenni?


Ugyan ez vagyok én is.


Nekünk semmi esélyünk.

2017. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Annyiban egyetértek az első válaszolóval hogy ha nem ismerkedsz ne várd hogy az öledbe pottyanyon bárki. Viszont biztos fogsz majd magadnak találni valakit csak lehet,hogy nem mostanában. Egyépként miért nem keresed fel azt a pár barátodat? Nem hiszem,hogy nemet mondanának arra,hogy elmenjetek valahova bulizni (bár ha őszinte akarok lenni nemhiszem hogy valami buliban találnád meg azt aki neked kell😕). De egy próbát megér.😏 Különbenis mit veszíthetsz? Legfeljebb nemet mond ami nem a világvége. Ha hozzám odajönne egy srác és elkezdene velem beszélgetni és egy kicsit "bénázna" én tuti nem utasítanám el mert szerintem aranyos,hogy próbálkozik.😁 Amúgy a bátyám olyan mint te 21 és nem tudok róla,hogy lett volna barátnője de mégis imádom őt.😀 Azon kívűl,hogy neki nagyon jó a humorérzéke.

Ne add fel mert biztos jön majd valaki.

16/L

2017. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szóval abból a 4 db baratból 2laz eggyik 45 a másik pedig 50 éves,velük ugye nen nagyon lehet buliba menni,a másik kettő korombeli,de csak ritkán tudunk találkozni(ők sem bulizós fajták) szóval ez is kilőve.


Az,hogy max nemet mond,az csak annak nem a világvége,aki ha mindjuk 10 lánynál próbálkozik 6-7 igent mond neki.


DE egy olyan nyominak mint én aki még oda menni sem mer és amúgy is 10 ból max 0-1 mondana igent annak az alapból nullán lévő önbizalmát még jobban a földbe döngölnék.



A tesódat meg jó,hogy bíród mivel a testvéred

2017. jan. 6. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj pl neten, vagy menj el ilyen találkozókra (úgy értem hogy ha szereted mondjuk az animéket akkor van ilyen MondoCon vagy hogy hívják :'D ) olyan lányokat keress, akivel van bennetek valami közös, akivel egy filmről akár órákat is tudtok beszélgetni, mert ő is szereti, szval egy ilyen valamilyen találkozó akár még jól is elsülhet :D amúgy meg nem lehet, hogy csak te gondolod úgy, hogy nincs humorod???

ja, es egy tipp: zene is lehet téma, pl arról én is elég sokat tudok beszélni xD

2017. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eskü mintha saját magamat látnám 😂
2017. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy akkor már PlayIT, az (elsősorban) videójátékos rendezvény, és a kérdező említette, hogy szereti ilyesmivel elütni az idejét. Meglepődnétek, mennyi kocka csaj van.:D

Akár a "nem bulizós fajta" haverok is vevők lehetnek rá. Elhiszem, hogy az otthon ülés jelenti a komfortzónát, és az, ha nem kell kommunikálnod semmilyen nőnemű humán entitással, de teljesen világos, hogy nem fogsz kitörni soha a jelenlegi helyzetedből, ha nem erőlteted meg magad. Ha úgy tetszik, muszáj kimozdulnod otthonról és beszélgetned, amennyiben akarsz barátnőt.

Egyébként én is szingli voltam egész eddigi életemben, szóval nem csak téged győzködlek, hanem magamat is. Mondjuk ölelésig, pusziig, csókig, tipi-tapiig eljutottam (randim és párkapcsolatom nem volt, és a szüzességem is megvan még). Ezen kívül lány vagyok, úgyhogy el tudom neked mondani, hogy egy magamfajta semmiképpen sem nézi le a hozzád hasonló srácokat, csak sajnos eléggé nehezen találjuk meg egymást, ezért kéne többet kimozdulnia mindkét félnek.

18/L

2017. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Unblock válasza:

Szerinted bulizni normalis emberek jarnak? mai vilagban mar nincs buli, nincs eleg pia , nincs no vagy ferfi szamukra azt mennek haza .


Nemkell mindig sablon szep dumakat mobdani egy lanynak ezt felejtsd el, legyel laza , mintha csak egy baratoddal beszelgetnel mert hat nem az a lenyeg hogy megismerjen? Legyel onmagad, hidd el a munkad is erdekes lehet, ilyen korban szamit is mar azert , hogy helyezkedik el az ember stb stb kulon jo hogy kondiba jarsz nemkell parazni , add onmagad ha meg nemtetszik a lanynak lepj tovabb ennyi.



Mondjuk tenyleg kezdheted egy buliba sok ott a :D

2017. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!