Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmasan vágyom egy párkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan vágyom egy párkapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy ez NEM ismerkedős kérdés, nem interneten akarok ismerkedni, teljesen más céllal írtam ki a kérdést.

Mégpedig azzal hogy teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek több dologgal kapcsolatban is.

Sosem volt idáig szükségem párkapcsolatra, nem vágytam rá, sosem voltam szerelmes néhány tini fellángolást leszámítva (ami inkább csak álmodozás volt, én is tudtam hogy nem fog összejönni). Utasítottam vissza fiúkat főleg azért mert még túl fiatalnak éteztem magam és nem akartam belemenni kapcsolatba, megrémített a gondolat. És mikor kb.egy éve belementem egybe mert kedveltem a srácot az sem tartott tovább pár hónapnál, mert inkább csak ő erőltette, ő volt igazán szerelmes, én csak kedveltem de nem voltam szerelmes, és nem akartam megbántani ezért is mentem bele, meg hogy "hátha kialakul idővel". De nem alakult ki semmi és mikor ezt elmondtam neki úgy döntöttünk jobb ha szakítunk. Ez volt az egyetlen kapcsolatom, és csóknál itt sem volt több.

Viszont pár hónapja elkezdtem vágyni egy kapcsolat után, és ez odáig fajult hogy teljesen tönkreteszi a hangulatomat. Régen ha megnéztem egy romantikus filmet csak mosolyogtam rajta hogy milyen aranyos, ha mostanában megnézek egyet elfog a sírógörcs amiért én itt vagyok egyedül, sosem volt még normális kapcsolatom tele szerelemmel. És ez megrémít, mert én nagyon nem vagyok ilyen érzelgős, sosem voltam az. Ugyanez a helyzet az utcán vagy az iskolában, a kortársaim nagy részének van barátja (már sokan rég nem szüzek), én meg itt vagyok lassan 18 évesen tök egyedül úgy hogy nem volt normális kapcsolatom amit tényleg én is szereztem volna, és fogalmam sincs hogyan ismerkedjek.

Nincs baj a külsőmmel (de tudom hogy normális pasiknák amúgy se számít az ilyen), viszont nagyon de nagyon rossz vagyok ismerkedésben. Alapból egy könyvmoly introvertált lány vagyok, nem szoktam ismerkedős helyekre járni, rosszul vagyok a gondolattól hogy bulikba meg hasonló zsúfolt helyekre menjek. A barátaim is introvertáltak, nem igazán van baráti körük iskolán kívül, fiúk meg főleg nem így rajtuk keresztül sem tudok új embereket megismerni. Sportolni sportolok a suliban de ez egy lány csapat, itt se tudok fiúkkal ismerkedni. Az osztályban nincs olyan srác aki tetszene, aki normális azzal barátok vagyunk és tudom hogy nem lesz több belőle, nem is szeretném és szerintem ők sem.

Az a legnagyobb baj velem hogy rengeteg idő kell amíg magamat tudom adni valaki mellett, hónapok után tudok teljesen megbízni valakiben, és heteknek kell eltelni hogy valamennyire feloldódjak. Nem úgy megy hogy megismerek valakit, leszólítom, a következő héten meg már összejövök vele, nekem az ilyen nagyon abszurd.

Mit csináljak? Nem akarok egyedül megöregedni macskásnéniként de ha így folytatom az leszxd A legnagyobb baj hogy ilyen rossz hangulattal szerintem inkább kerülnek az emberek minthogy leszólítsanak. Nem tudom lehet csak a tél meg a rosszidő teszi mert alapól vidámabb vagyok, de tényleg borzalmasan rossz kedvem lesz ha megnézek egy ilyesmi filmet vagy látok egy párt az utcán, és ez órákig vagy napokig kitart, nem csak pár percig. Mit tegyek ez ellen?

És hol ismerkedjek, ha a felsorolt helyek ki vannak lőve? Gondolkodtam hogy keresek valami diákmunkát vagy olyan programokat a városban ahol fiúk-lányok vegyesen vannak, de nem tudom hogy vannak-e ilyen sportok vagy rendszeres események. Tudtok mondani ilyesmiket? Vagy valamilyen helyet ahova rendszeresen járhatok és ismerkedhetek fiúkkal? Mert egyszeri eseményeknél semmi esélyem hogy találjak valakit, általában elég kuka vagyok ha valakivel először találkozom.

És mit tegyek hogy kicsit nyitottabb legyek, kevesebb idő alatt fel tudjak oldódni?

17/l



2017. jan. 8. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress aktívitásokat, önkénteskedj, és valóban, ha úgy veszed, hogy nekem sohasem lesz, akkor nem is. Mert ilyenkor akaratkanul magadba fordulsz, azt sugárzod, hogy te nem vagy elég jó senkinek, és a fiúk ösztönösen nem közelednek. Én nem szívesen közelednék, ha azt látom nem vagy nyitott. Próbálj pozitívabb lenni, felszabadultabb jobb kisugárzással, és biztos észrevesznek!
2017. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én mégis az internetes ismerkedést ajánlom. Én is introvertált vagyok, nehezen tudok feloldódni új társaságban, de ez pont erre lett kitalálva, hiszen az írogatás során már kapsz egy képet a másiknál, ami azért oldja a zavart az első találkozásnál. Kerüld ezeket a húspiac-jellegű társkeresőket (Elittárs stb.), én elvből nem regisztráltam ezekre sosem. Ha esetleg Tindereznél, csak olyat kedvelj be, akin az látszik, hogy hasonlóan visszahúzódó lehet, mint te. Neten is fokozatosan nyílj meg, maradjon azért téma a személyes találkozásra is. :)


Sok sikert!

2017. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
*másikról
2017. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Megpróbálok keresni majd valamit. Önkénteskedés mellett milyen aktivitások vannak még ahova mehetnék, és vegyesen vannak ott emberek?

Tudom hogy nem valami vonzó, megpróbálok majd tenni ellene de az a baj hogy nem leszek egy csettintésre vidám:/

Azt hogy csináljam? Mondogassam magamnak hogy semmi baj nincs velem és találni fogok majd valakit?:D

Alapból amúgy pozitív ember vagyok,nem tudom miért lettem ilyen az utóbbi időbben, nagyon remélem hogy csak a rossz idő miatt van és tavasszal újra előbújik majd a "vidám énem".

És köszönöm a választ:)

2017. jan. 8. 11:46
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát nem tudom, internetes ismerkedéssel voltak már rossz tapasztalataim:/ Akiket kedveltem azok mind az ország másik felén laktak... Akik a közelben laktak azok vagy nyomulós bunkók voltak vagy egyáltalán nem az eseteim.

De azért majd lehet újrapróbálom valamikor, csak most egy időre elegem van az internetes társkeresésből.

Azt az oldalt még nem próbáltam, majd utánanézek:)

2017. jan. 8. 11:49
 6/16 A kérdező kommentje:
(Az Elittárs meg hasonló oldalaknak idáig sem terveztem hogy a közelébe menjek:D)
2017. jan. 8. 11:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder nem oldal, hanem egy alkalmazás telefonra. A lényege, hogy addig nem is beszélhettek egymással a sráccal egy szót sem, amíg mindketten, te és ő is nem kedveltétek egymást. Sokan csak szexet keresnek, de biztosan fogsz találni egy értelmes srácot. :)
2017. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ó értem:)

Akkor majd megnézem, hátha akar olyan fiú aki komolyabb kapcsolatot keres és szimpatikusak vagyunk egymásnak.

2017. jan. 8. 12:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp próbálj inkább extrovertált fiút keresni. Ha introvertált vagy, jobban feloldódsz mellette, mert az ő szociális készségeik általában jobbak.

Lassan kezdj el eljárni közösségekbe. Ilyenekre a legjobb sportolni, önkénteskedni, dolgozni, vagy bármi helyen, ahol új embereket ismersz meg. Mozduljatok ki egy barátnőddel, ketten lehet egyszerűbb lesz eleinte, viszont később már jobb ha egyedül vagy, úgy könnyeben oda mennék én is. Amikor könyvet olvasol, azt se otthon. Ülj ki egy parkba, és ott olvasd.

Az internetes ismerkedéssel sincsen gáz, csak ott is ugye vigyázni kell.

2017. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tinderezni szeretnél, legyél irtó válogatós. Ott szinte minden srác igent mond majd rád, ha tényleg nincs baj a külsőddel. Előző voltam 18/f
2017. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!