Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú sokszor néz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor néz egy lányt, akkor bejön, tetszik neki az a lány?

Figyelt kérdés
A suliban egy fiú gyakran szokott nézni, mikor ugyanazon a folyosón vagyunk, vagy mikor meglátjuk egymást. Ez nem egyszer történt meg, hanem már kb 1 hete mindennap, mikor meglátom őt, ő is néz engem, aztán elfordítom a fejem, de ő még mindig néz. Most akkor ezek szerint bejövök neki?
2017. jan. 8. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak az elálló füleid a csámpás fogaid vagy a nagy orrod miatt nézett annyira, ha nem vagy ilyen, akkor valószínű hogy tetszel neki 22f
2017. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak éhes és "szemez" az ebédjével.
2017. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kancsi, és csak egy másikoldalán lévő lányért van annyir oda? :D
2017. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyértelműen igen
2017. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a jel arra utal, hogy tetszel neki.
2017. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem úgy tűnik, mintha kezdeményezni akarna, akkor kezdeményezzek én?
2017. jan. 8. 19:45
 7/10 SIDLER22 ***** válasza:
Nálam van két lány a buszon akik igazából nem tetszenek, olyan közömbösek, de nem tudom megállni, hogy ne bámuljam őket. Ha meglátom az egyiket nem tudom róla levenni a szemem. Valami megfog bennük. Az egyik egyszer a haverján keresztül üzent nekem, hogy ne bámuljam már :D
2017. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azt jelenti:)
2017. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is. Csak mosolyogj rá és majd lesz valami :)
2017. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy kezdeményezzen, de ha akarsz neki segíteni, tedd könnyűvé. :)
2017. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!