Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelt kérdés

De komolyan miért?

Beszélgetek egy sráccal és képet kért tőlem küldtem neki erre teljesen megválzott a beszéd stílusa mert meglátta hogy nem egy vékony bombázó vagyok de amíg nem tudta hogy hogy nézek ki nagyon jól elbeszélgettünk mar egy hete... Miért ennyire felszínes?? De ezt több fiúnál is tapasztaltam..nem akarok általánosítani de az emberek 90%-a felszínes és lesz_rják hogy jól elbeszélget vele meg minden mert inkább azt nézik hogy hogy néz ki a másik és ha már nem úgy néz ki mint ahogy ől azt elképzeltél rögtön bunók lesznek és elküldik a másik fêlt a p_csába de miért van ez??

Az fáj nekik vagy mi van? Én ezt már nem értem és eddig se értettem ezt...sokan mondják hogy ők nem nézik a külsőt csak a belsőt meg bla bla bla a f_szt nem nézik..ugy úgy nézik mint a többi.. És ebből van már nagyon elegem..



2017. jan. 9. 13:55
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*rögtön, bunkók
2017. jan. 9. 13:57
 2/28 A kérdező kommentje:

*ők

Bocsi félre írtam

2017. jan. 9. 13:58
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek veled kérdező. Velem is ezt csinálják... ezért már inkább le is sz.a.rom őket. Jól el vagyok pasik nélkül. A válasz a miértedre, pedig az, hogy a világ felszínes. Tele önző, kétszínű emberekkel.

Ezért nem is foglalkozok senkivel, csak magammal. Nem érdemes másokra pazarolni az időt. Talán jön egyszer egy pasi, akinek tetszeni fogunk és akkor okés lesz. Ennyit tudok mondani.


18/L

2017. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiúk, mindenki.

Mert könnyebb ránézésre véleményt alkotni, mint megismerni valakit.

Persze, a külső valamilyen szinten számít. Szerintem te sem akarnál közel kerülni egy "Mónikashow-fogazatú", büdös, ápolatlan, egyszerűen taszító külsejű fiúhoz, nemde?

Az pedig, hogy kinek mi mennyire fontos, egyén kérdése. Engem soha nem az foglalkoztatott, hogy ki mennyire néz ki jól. Persze, ha valaki nettó taszító, akkor értelemszerűen jó természettel is legfeljebb barátság lehet - szerintem nem gonoszság azt mondani, hogy az ember nem szívesen jár azzal, akihez mondjuk viszolyog hozzáérni -, de onnantól kezdve nem érdekelt, hogy most modell alkat-e, vagy molett, gyönyörű-e az arca vagy átlagos... mert nem ez számít NEKEM.

Másnak meg más számít. Nyilván ennek is megvan a pszichológiája, érzelmi intelligencia, és még sok más dolog kérdése.

2017. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg társat, szexpartnert keres, ezért volt csalódott. Mindenkinek számít a külső.
2017. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlen mindenki olyan, nálam fordítva volt.

Beszélgettem egy lánnyal és nagyon jó fej volt. Aztán amikor megláttam milyen, nem mondom, hogy nem volt szép, mert ízlés kérdése, de nekem annyira nem jött be, viszont egy idő után megszépült a szememben, mivel az ő, hirtelen elkezdett tetszeni minden kis egyszerűsége, a szeme, az orra, a szája és még a fura nézése is :D

Aztán hogy ne legyen az a történet sem olyan szép egyszer csak teljesen kifordult magából és már nem az az ember volt akit bírtam, kár érte :(

Innen láthatod, hogy a személyiség valóban megszépíthet, de nem is lehet mindenki mindenkinek az esete.

2017. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
#6: erre szoktam mondani, hogy a szépség attól is függ, hogy mennyire szeretjük azt az embert. És ez nem csak belemagyarázás, akit kedvelünk, azt tényleg fizikailag is szebbnek látjuk.
2017. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
a lányok is ilyenek hidd el nekem,én ha jól kijövök egy csajjal lehet vékonyabb teltebb nem érdekel ha szeretem és ő is engem akkor minden jó,de az inkább a legnagyobb baj hogy ha egy kicsit is nehéz valami akkor inkább eldob és keres mást csak azért mert azzal "jobb" lesz,ja de mégse...
2017. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Persze én is nézem a külsőt de ahogy írtad is az ápoltságot jobban figyelem meg a hasonlókat de azt hogy milyen az alkatam meg hasonlók az nagy ívbe lesz_rom mert az engem nem izgat én is megismerkedtem egy fiúval képcsere volt meg minden nekem ő nem jött be én se neki de jól elbeszélgettünk ezért barátok lettünk és több mint egy éve majdnem napi szinten beszélünk és jó barátok vagyunk..

Már én se törődök másokkal mert már bele fáradtam nem vagyok 20+-os de már most elegem lett a pasikból és inkább magammal foglalkozok meg a tanulással meg mellette a munkával mit hogy pasikra pazaroljam az időm és az energiám

2017. jan. 9. 14:46
 10/28 anonim ***** válasza:
Sok éretlen, hülye "hímnemű" van, szerintem, akik csak a húsra vágynak. Értelmesebbek a belsőt legalább annyira, hanem jobban nézik, szerintem 80% lenne a belső aránya ebben. (Egy férfi)
2017. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!