Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet ez velem? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez velem? Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Soha nem volt még kapcsolatom, kavarások voltak és azok is csak rövid ideig. Az az igazság, hogy kb mindig van valaki akinek tetszem, ráadásul igazából köztük vannak olyanok is akikkel el tudnám képzelni, hogy legyen is valami. De mindenkit visszautasítok... Találok benne egy kis valamit és meggyőzöm magam, hogy amiatt nem mehetek bele. Tudom, hogy ez a gond, és mégsem tudom hogy kéne változtatnom... Kiskoromban mindig meggyőztem magam, hogy nem tetszem valójában a fiúknak csak szívatnak. Aztán magamat győztem meg arról nekem nem tetszik senki, mert nem tetszhet, úgysem viszonozná. 1-2 alkalommal elhittem, hogy lehet valami és csak pofára esés volt, csak kavarásnak voltam jó, ráadásul kedves, normálisnak tűnő srácoknál. Néha van olyan érzésem, hogy esetleg tetszik valaki, most is. De olyan, akinek tuti nem jönnék be. Nem tudom megmagyarázni miért, nem külsőségek, nem belsőségek miatt, egyszerűen meg vagyok ilyenkor győződve, hogy én tuti nem fogok neki bejönni, hisz én közel vagyok hozzá, hogy esetleg ő igazán bejöjjön nekem. Tudom, zavaros kicsit :/ Olyan, mintha esélyt sem akarnék adni magamnak miközben amúgy nagyon szeretném és nagyon vágyok valakire...

Dilisnek hangozhatok, de már nagyon nem bírom tovább így. Mit tehetnék, mi lehet a gond?



2017. jan. 9. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Jós vagyok!! Lesznek olyan válaszolok, hogy én pont ilyen vagyok kérdező csak fiúban..



Amúgy önismereteddel van gond, meg félsz a kapcsolattol is, fogalmad sincs, hogyan is kéne csinálni és inkább meghátrálsz előbb, minthogy kudarcot vallj!!


persze a sok dilis az első kijelentésemre mondhatná ezt az idézetet a Star Warsból: "Ezt nem tudhatod. Még Yoda sem látja a sorsukat."

2017. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is ne degradáld magad, csak akkor fogsz dilisnek tűnni, ha te mondod saját magadra. Önbizalom 0. Ezen nincs mit szépíteni, ezt kell építened így vagy úgy, járj utána. Másrészről ez a kapcsolatosdi egy olyan dolog amire egyetlen embernek sincs szüksége ahhoz hogy boldog legyen. Pont ezért nem kell erőltetni. Az erőltetett szerelem az olyan, mint amiben a párkapcsolatok 90%-a szerepel. Az elégedetlenség, a folyamatos csalódás, stb stb. Tehát negatívumok. Ne erőltesd, csak éld a kis életed, érezd jól magad a bőrödben, és egyszer csak észre sem veszed és lesz valakid. Élj úgy, hogy nincs szükséged senkire ahhoz hogy jólérezd magad, és tolongani fognak, illetve te is sokkal lazább leszel a dologgal kapcsolatban.
2017. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "nem bírom már tovább" ? A nagyon vágysz valakire, azaz, hogy dugni akarsz szűzen, de annyira nagy a tartásod, hogy nem hajlasz meg az első jöttmentnek.

Szerintem igenis bírd ki, mert inkább félj egy kapcsolattól, minthogy megbánd, hogy magadra erőszakoltad és odafeküdtél valakinek.


Eléggé parasztul hangzik, de ez a kérdés inkább hiszti.

Érezd magad különlegesnek, mert a korodbeliek már 13 évesen dugnak, mint a nyulak.

2017. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából a hozzáállásodon kellene változtatnod. Hidd el nem minden kapcsolat egy és ugyanaz. Talán a régebbi kudarcaid miatt utasítod el a mostani próbálkozásokat ..
2017. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálom, próbálom, de már jó ideje és néha rámtőr, hogy soha nem változik semmi.

Utolsó ha dugni akarnék megkaphatnám. Csak olyannal nem akarnék kezdeni aki csak azt akarja. Azt nem bírom, hogy elutasítok mindenkit akivel nagyon jól járnék és utána rosszul érzem magam pont emiatt mert már megint mit szalasztottam el. Igen, én is hisztinek érzem kicsit :/

És hogy tudnék ezen segíteni, hogy önbizalmam 0? Tenni kéne ellene, de gőzöm sincs miképpen

2017. jan. 9. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
segítek. Google-->"Önbizalom"-->olvasás. Az nem csak úgy jön, hogy jó lenne ha lenne, és bárcsak lenne olyan, meg kívánod hogy legyen, tenni kell érte;D
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!