Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

A kérdés

Hogyan derítsem ki mindenféle ciki dolog nélkül hogy szeretne-e többet vagy nem? 19L

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, meglátom és aaahhww imádom nagyon, egész jóba vagyunk viszont én szeretem őt és nem tudom hogy ő hogy érez, olyan szoros kapcsolatot ápolunk hogy mindenki azt hiszi együtt vagyunk de mi mindig csak nevetünk és á nem! Csak barátok vagyunk! De én nem akarom, csakhogy ő olyan akinek nem mondhatom én hogy akkor most mit gondol mert tuti kinevetne és áá hát nagyon ciki lenne... szóval tudnátok segíteni? Vagy ti mit gondoltok erről?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, Live, szerelem, barátság, párkapcsolat

01-10 20:53  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem semmi ciki nincs ebben, nem veszítessz vele semmit ha megpróbálod, vannak félénkebb srácok akik nem mernek közeledni, nálunk is én kérdeztem meg a barátomat hogy ő hogy gondolja a kettőnk kapcsolatát, nem volt ciki, ő nem mondta volna ki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 01-10 20:57 Privát üzenet
Ezt neked kell látnod abból, ahogy rád néz :) Ha úgy látod bejössz neki, akkor mindenképp tedd meg az első lépést, mivel mindenki arra vár, hogy a másik tegye meg .. :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 01-10 20:59 Privát üzenet
Hát várjál csak egy picit 19 éves nő vagy...nem egy idióta nem 14 éves lány? Csak mert a fogalmazásodból tekintve lazán letagadhatnál legalább 3 évet.

Furcsa ez egy 19 éves lánytól...mond meg neki a frankót nem vagy meg taknyos lány.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 01-10 21:21 Privát üzenet
már*

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 01-10 21:22 Privát üzenet
Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam, csak a fiúról kiderült, hogy van barátnője. Ha a tiednek biztosra tudod, hogy nincs, akkor hívd el valahova, flörtölj vele, ha nem esik le neki, akkor mondd meg. Nehogy késő legyen :)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 01-10 22:00 Privát üzenet
Taushi nevű felhasználó válasza:

Ahogy korábban is írták, próbálj flörtölni, kideríteni, van-e barátnője, vagy hajt-e valakire, vagy van-e valaki akivel alakul.
És ezt a "jóba vagyunk" paraszt stílusú fogalmazást szerintem hanyagold, nem egy előnyös dolog.
És ebből a pár sorból legalább 6 vessző hiányzik, a mondatok szerkezetéről inkább nem is mondok semmit. Kérlek ne vedd bántásnak, de ha szóban is így kommunikálsz, akkor ott nagy problémák vannak.
25F

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 01-11 03:50 Privát üzenet
Kérdezz rá. De most komolyan. Semmi gáz nincs abban, és azonnal megkapod a választ is, és nem kell többet azon agyalnod, hogy na most akkor mi van.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 01-12 23:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon tetszik egy srác, már évek óta, szerintetek béna dolog szerelmes levelet írni neki, persze névtelenül, de lennének utalások, hogy ki vagyok?
Az nagyon nagy gond hogy 6. -os vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Ez ciki dolog?
Van egy srác akinek szerintem tetszem. Mindig kedveskedik velem, stb. Nem tudom hogy igazából bejövök-e neki és nem tudom hogy kérdezzem meg anélkül hogy gázos lenne a dolog...
Ez ciki vagy társadalmilag elfogadott dolog?
Fiuk ez ciki dolog lenne felelsz vagy mersz jatekban?
Nagyon ciki ez a dolog?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu