Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tetszik, de lehet kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik, de lehet kezdek beleszeretni. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja szakított a barátom hosszú (3,5 év) évek után. Néhány hete egy buliban megismertem egy srácot, aki külsőre egyáltalan nem az esetem, meg a stílusa sem tetszik, viszont a buliban elég sokat ittunk és smároltunk. Aztán megbeszéltük, hogy barátok maradunk. De úgy érzem ő többet akar és eléggé nyomul. De olyan mintha kezdenék beleszeretni. Van egyáltalán ilyen, hogy a külsőségek ellenére beleszeretsz valakibe? Vagy lehet csak a törődés hiányzik a hosszú kapcsolat után? Teljesen össze vagyok zavarodva, mert ismerőseim sem fogadnák el őt, és nem tudom miért érzem ezt, és miért csak ő jár a fejemben?
2017. jan. 12. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek az ismerőseid véleménye? Cöhh... nem fogadnák el? XDDDD


Amúgy minden bizonnyal hiányzik mellőled egy férfi, ezért érzel így.

2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!