Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti miért nézitek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért nézitek olyan feltűen a csúnyább lányokat?

Figyelt kérdés

Tegnap a buszon megbámult egy fiú és elég kellemetlen volt. Az út során kb 6x néztem rá és mind a 6x engem nézett folyamatosan.

Nem szoktatok arra gondolni, hogy a másikat zavarja-e? Vagy elég neki a maga baja is és nem kell rátenni mégegy lapáttal, hogy szarul érezze magát a kinézete miatt?

Vagy ez olyan nektek mint mondjuk egy freakshow? XD ahol nézitek a furcsaságokat...



2017. jan. 13. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy csúnyának talált, és nem csak bejöttél neki!
2017. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várod hogy mindenki azt mondja, hogy nem vagy csúnya, hanem bejöttél neki, akkor inkább tegyél le róla.
2017. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hazajöttem és itthon belenéztem a tükörbe. Meg a buszon is sejtettem hogy nem azért mert bejövök neki.
2017. jan. 13. 17:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak remélem hogy vannak itt fiúk és látják, hogy mit érez egy nem olyan fullos lány ha bámulják. És remélem hogy nem csinálják és okoznak neki mégtöbb szar érzést
2017. jan. 13. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi hogy ezt kell hogy mondjam de ha valaki feltűnően csúnyának lát valakit azt általában néha megbámulja akaratlanul.
2017. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizonyísd a csúnyaságod!Küldj képet!
2017. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fuh, én már attól is bedilizek, amikor egy tizedmásodpercnél tovább bámulnak xd. Gyűlölöm. Ilyen esetek elkerülése végett mindig lehajtott fejjel járok, bár őszintén szólva jobban érezném magamat zacskóval a fejemen :D Kérdező, én ilyenkor úgy teszek, mintha nem is látnám, akkor egy idő után megunják, hogy a ronda arcomat bámulják :P


15l

2017. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.Tudom mit érzel.Régebben nekem is voltak önértékelési gondjaim.Olyan szinten rondának láttam magam hogy vágdostam magam, meg akartam halni.Mikor valaki rám nézett már rögtön gondoltam magamban hogy rajta nézz meg engem szörnyűlködj,nevess hogy milyen csúnya vagyok....nem mertem tükörbe nézni.Aztán ahogy meggyógyultam a depresszióból elkezdem magam reálisan látni és rájöttem nem hogy csúnya vagyok de sőt, hálás lehetek hogy így nézek ki.Lehet azért nézett téged a srác mert szépnek tartott.Jó,jó...persze megnézik az emberek ha valakit nagyon nagyon nagyon csúnyának tartanak de ugyan már megnézik aztán ennyi, elfoglalják magukat(magamból kiindulva) ha téged folyamatosan nézett szerintem másról lehet szó.Vagy az is lehet hogy azért nézett mert azt hitte te nézed.Vagy unatkozott.16/L
2017. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kettőnek is. Akkor legalább nem csak én érzem magam így, végülis zárójelben depressziós vagyok, de nem hiszem hogy emiatt vagyok csúnya. Akkor is ronda voltam mikor nem voltam depressziós.
2017. jan. 13. 20:50
 10/10 anonim válasza:

Fhú én is így jártam a múlthéten, és gondoltam, hogy lehet azért nézett mert csúnya vagyok, bár még mindig érdekel, hogy vajon miért nézett vagy lehet csak unatkozott, de tényleg nagyon nézett végig amíg le nem szálltam, ha gondolod nyugodtan írhatsz privátba és beszélgethetünk.

16/L

2017. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!