Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcus_23 kérdése:

Ilyen helyzetben ti mit tennétek? (TÖBBI LENT, egy kis sztori lett belőle) Lányoktól és fiúktól egyaránt várok válaszokat.

Figyelt kérdés

Na hát hol is kezdjem, nemrég költöztünk Szegedre (tavaly augusztusban) és még számomra ismeretlen a város. Jelenleg annyi ismerősöm van itt akik az osztálytársaim sajnos. Gondolkodtam, hogy ismerkedni kéne de így sehogy nem tudok... és nem vagyok az a nagy facebookos, meg nem is használom igazán az internetet, jó persze ránézek néha, hogy írt e valaki de tényleg 1 héten talán 2-szer ha megnézem. Amúgy 16 éves vagyok fiú egy picit visszahúzódóbb és így nem tudom hol vagy hogyan kezdjek el ismerkedni, mert nem vagyok egyáltalán bulizós és ahogy említettem netet se használok gyakran, ez nem tudom mennyire hatna ki pl. ha valakivel összejönnék, vele a kapcsolat tartásra és stb... Nem tudom, hogy a mai világban vannak olyan lányok akik ezek nélkül is tudnak szeretni valakit?(Persze biztos van, de ugye akinek nem inge nem veszi magára) pl. egy randin ne csak a telefonjukat nyomkodják végig! ha tudnátok esetleg mondani témákat, hogy egy randin mit érdemes kérdezni azt is meg köszönném. ;)

Előre is köszönöm a tanácsokat és a javaslatokat. :)

Ui.: Lehet egy kicsit bonyolultan fogalmaztam meg a kérdést ezért ezer bocsi. :)



2017. jan. 14. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is szerezz osztályból, suliból,bárhonnan egy jó havert, ő majd idővel bemutat a baráti körének, elhív bulizni stb. Onnan biztos megismersz olyan lányt aki szimpatikus neked, és szívesen megismerkednél vele. Idővel szerezni fogsz sok barátot, alakul majd az nyugi.
2017. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Több kérdésszerűséget is véltem felfedezni, szóval csak szépen sorba:

Nekem speciel nem okozna gondot, de a lányok jelentős részének igen, ez az internet-használat dolog. Mert elég jellemző, hogy a lányok nem olyan bátrak személyesen, mint pl facebookon. Persze ha szeretnek, akkor így is, ez nem kizáró ok, csak kicsit nehezít rajta. Légy nyitott, érdeklődő és figyelmes, akkor nem lesz baj. :) Randira az előre kitervelt kérdések nem túl hasznosak, légy inkább spontán. Remélem tudtam egy kicsit segíteni, sok sikert. :)

2017. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásaitokat sokat segít, ment zöld pacsi. ;) De azért még várok pár választ :)
2017. jan. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!