Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész estés irogatás után ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész estés irogatás után ezt irtam egy lánynak végszónak, amire ő ezt reagálta. Mellesleg az egész beszélgetés folyamán SEMMIT nem kérdezett rólam. Most ez mit jelent? Érdemes még irnom neki?

Figyelt kérdés

Akkor jó éjszakát neked is, szép álmokat. És örülök, hogy megismertelek kicsit jobban, jó volt a benyomásom, tényleg szimpatikus vagy :) Majd még folytatjuk, mit szólsz? :)


orulok h orulsz :PP

oke majd irj ha lesz kedved..es vissza irok ha lesz kedvem :P

igy jo?

no joccakat

szio



2017. jan. 14. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lány nem érdemel meg téged. Felejtsd el (tudom nem könnyű) de hosszútávon ki fog használlni. Gondolkozz kell neked ez? "Majd visszaírok ha lesz kedvem joccakát" ha tetszenél neki nem ilyen stílusban beszélne veled. Meg ez feléd sem fair hogy te cukin írsz neki majd ő bunkón válaszol eléggé egyoldalú lehet a beszélgetés ha ő nem kérdez. Ezek alapján tisztelet mert elég figyelmes lehetsz de habyagold ezt a lányt ha nem akarsz rosszat magadnak (tapasztalat)
2017. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha valaki így köszönne el az nekem se tetszene. Nem kell ez a "jaj de jó h megismertelek, szimpatikus vagy" stb. Nekem például ezek sose jöttek be. Elég annyi hogy "Szép álmokat" és ha ki akarod fejezni hogy örültél a beszélgetésnek oda biggyesztheted hogy "Nagyon jót beszélgettünk/Örültem a csevejnek". De hogy egekig magasztalj egy beszélgetést...

Tudom hogy csak jót akartál, és hogy udvarias szerettél volna lenni, ez jó szokás tartsd meg:)

2017. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
De bunko lany xdd
2017. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülye pitsa xdd
2017. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten bunkó volt. Hagyd a francba.
2017. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nőként tudom milyen a lánynak, ez a tipikus haggyál már, nem érdekelsz, de nem akarok bunkónak tűnni, szóval majd csak kikopik a baszelgetésl. A netes ismerkedés sem ez a baj, ott nem lehet tudni mit gondol igazából a másik fél. Én például utálom ha ennyire cukiskodó férfiakat (némelyik meg sem érdemli hogy így hívjam). A nőknek kell a bók, persze, de azért ha egy vadidegen mondja azt neki hogy olyan szép vagy, meg hogy majd alig várja az esküvőjüket, az már gáz. Ez nem férfias (szerintem), a nők a magabiztos, humoros pasikat kedvelik. Van aki szeret neten keresztül ismerkedni, van aki nem. Nem tudom, hogy élőben is találkoztál már a lánnyal, vagy hogy ismerted e , vagy internetes kapcsolat, de ha az utóbbi , akkor inkább élőben keresd az emberi kapcsolatokat, onnan látod igazán azt, hogy milyen ember is igazából, mennyire élvezi a társaságod. Sok sikert! :)
2019. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*netes ismerkedéssel
2019. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!