Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy még senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még senki iránt nem éreztem többet? 16/L

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 leszek, és még semmilyen kavarásom, vagy alakulóban lévő kapcsolatom nem volt. Az igazság az, hogy nagyon nehéz meggyőzni. Tudom, milyen típus tetszik, de mindig olyan elérhetetlen helyzetek képződnek. (Például, szólíts meg valakit egy tömött buszon, lány létedre...)

A családom meg a barátaim furcsállják és mindig érdeklődnek a fiúk felől, szerintük nem normális az, hogy soha senki nem tetszett még igazán.

Persze vannak fiúk, akikkel jóba vagyok, és volt már, hogy irántam is éreztek többet, de ez mind fájdalmas nekem, vissza kell utasítanom a közeledést, mert tudom, hogy nem éreznék iránta mást.



2017. jan. 15. 18:10
 1/4 Melinda68 válasza:
94%

Drágám az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben :) Ne engedd, hogy mások mondják meg neked hogy mit kéne csinálnod és mi lenne a normális. Egy dolgot tarts szem előtt, hogy Te mit szeretnél. Nem tetszik senki? Hát ez van. 17 évesen élvezd a szabadságot, hogy nem kell adóbevallást csinálnod és hibázhatsz annyit amennyit csak akarsz. A szerelmi élet olyan, mint a fing... ha erőlteti az ember, szar lesz belőle :) Fel a fejjel és csináld azt ami jól esik! A saját életedet éld, ne másét! Leszel szerelmes, emiatt ne aggódj, ne görcsölj!

Üdv: Melinda (18 éves lány)

2017. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sem volt még olyan, hogy megláttam valakit az utcán, és kicsúszott a számon az "ő kell nekem!" mondat. 18/F
2017. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetedben szerintem teljesen normális. Ha valakinek vannak konkrétabb elképzelései arról, hogy milyen legyen a másik, sokkal nehezebb úgy ismerkedni, mintha teljesen nyitottan ismerkednél, kisebb megkötésekkel.
2017. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele. Nekem sem volt még kapcsolatom, és tudod mi a véleményem: Nem érdekel.

Én meg olyan lánnyal nem találkoztam még soha, aki hű de nagyon megfogna, hű de nagyon tetszene. Igaz, volt pár, aki tetszett, de nekik meg én nem jöttem be.

És volt egy lány, akinek én jöttem be, de engem taszított.

Független ember vagyok, nem vagyok társfüggő, nem ezen múlik a bódógság.

Csináld azt amit jónak érzel, legyél önmagad... Csak a szokásos "elcsépelt dumákat" tudom mondani, de nekem bevált... Az emberek véleményét is tojd le magasról. Sokkal jobb úgy az élet.

Majd lesz valami. 16f

2017. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!