Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nálam rondább lányoknak sok pasijuk volt, nekem meg egy sem?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy gyönyörű vagyok, de mindenki ismer olyant, aki csúnyább nála.. Sőt egyáltalán nem tartom magam szépnek. Miért van az, hogy a csúnyább lányoknak (pontosabban kettőnem) már egy csomó pasija volt. 16 éves vagyok és tökre tanácstalan, hogy mi ennek az oka

2017. jan. 16. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szép vagy.
2017. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A pasi nem tárgy, amit kiérdemelsz, hanem egy kapcsolatot jelent. Ha még nem volt, nem azt jelenti, hogy csúnya vagy rossz ember vagy, hanem, hogy még nem találkoztál olyan emberrel, akivel összeilletek és tennétek is a dologért. Csak a szerencse dolga az egész. Ja, meg a szépség elég szubjektív dolog, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, lenne kb húsz gyerek az országban.
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem talált még rád az igazi :) semmivel nem vagy elkésve,gondolj abba,hogy legalább neked nem kell a párkapcsolati balhékkal törődnöd és azt csinálsz amit szeretnél :)
2017. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nyilvan okos vagy es aki nem uti meg a mercet annak meg a kozeledeset se veszed eszre...
2017. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy a kinézet csak egy dolog a sok faktorból, ami a párkapcsolat kialakulását befolyásolja.
2017. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,ugyanezt kerdezem en is,csak fiuban xd
2017. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!