Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek bejön egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön egy olyan lány aki szerelmes levelet ír?

Figyelt kérdés
Én is írtam már de tuti hogy nem adom oda neki. Nektek bejönne ha adna egy lány nektek egy szerelmes levelet? Akit csak látásból ismertek és d.u. szoktatok csak néha beszélgetni

2017. jan. 16. 19:23
 1/6 anonim válasza:
Ha egy olyan lányról lenne szó aki nekem is bejön akkor, természetesen 
2017. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Édes, megmosolyognám biztosan, egy esélyt adnék neki, főleg ha elég vonzó!
2017. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
#2 Én is így ăllok hozzá 😃
2017. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan örülnék neki akár vonzódom a lányhoz, akár nem.. :)
2017. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sens0r ***** válasza:
46%

Ha az osztaly 50%-a csúnya, és 50%-a szép, akkor fele-fele arányban oszlik el a kérdés, hogy szép lány írta vagy sem. Ha esetemben az utóbbi helyzet áll fenn, akkor marhára nem örülnék neki, ellenben ha szép lány írta, ráadásul olyan aki tetszik, iszonyú jól érezném magam, a fellegekben szálnék! xD

Akkor akár még lehet belőle valami! :"D

2017. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok... Én személy szerint nem értem miért írják ilyen sokan azt, hogy ha "csúnya" a lány, akkor nem örülnének neki.. Emberek, vissza lehet szépen utasítani valakit ha nem tetszik. Nem hiszem el, hogy ti még életetekben soha nem kaptatok egy pofont az élettől. Ha pedig meg sem próbáltátok és úgy nem kaptatok visszautasítást, akkor inkább nem szólnék hozzá a dologhoz :)

Ha azon filózol, hogy emiatt próbáld-e meg, én azt mondom, hogy drukkolok. Remélem értelmes a srác ;)

2017. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!