Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismeretlenul rairni? Tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlenul rairni? Tippek?

Figyelt kérdés

Batyamnak van egy ismerose akit mar lattam facen.de szemelyesen nem ismerem.

Mar igy keprol is elegge bejon a pasas es batyam szerint nincsen baratnoje...


Szeretnk beszelgetni vele...de bejelolni nem akarom hisz ha a bratyom metudja akkor nem akarok balhet.

Gondoltam ra h belajkolom a pasi kepet..de az csak az ismeroseinek elerheto.

:(


Neha pl. O lajkolja a tesomnal a velem kozos kepeket vagy ha kiteszek valami mepet tesom adatlapjara..


Nagyon szeretnem megismerni


Hogy lepjek??


2017. jan. 18. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak nem irhatom neki uzenetben hogy

"Hello. Batyam ismerose Vagy. Tetszenek a kepeid meg cuki a kutyad" (sok kepe van kint a kutyajaval)

Szoval ez ciki lenne ..tuti hulyenek nezne :D

2017. jan. 18. 13:32
 2/9 A kérdező kommentje:

Most megosztottam batyam idovonalan egy vicces kepet.

Ha likeolja a pasas akkor irok neki hogy "szio. Koszi a like.ot. apropo cuki a kutyad ;) "


De lehet nem is fogja likeolni...akkor mit csinaljak?? :D

2017. jan. 18. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne lájkolj. Ahhoz nem lehet mit hozzászólni. Idegennek senki nem fogja megköszönni, hogy lájkolt.

Inkább ha ír valamit, szólj hozzá, de valóban érdemben és nem tolakodóan. Ha szerencséd van, felfigyel rád.

2017. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szokott hozzaszolni tesom kepeihez csak belajkolja oket :(
2017. jan. 18. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Menj át a tinibe, semmi keresnivalód itt.


A lájkolgatással meg kb. semmire sem mész.

2017. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne belőle balhé?

Na csajok ugye nem egyszerű fbn ismerkedni? :D

Egyébként nyugodtan indíts rá, hogy nincs e kedve ismerkedni mert bla bla....szerintem ha lájkolgat be jösz neki is valamenyire.

2017. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogod magad, írsz neki üzenetet (bejelölöd ismerősnek ha ez kell hozzá. Szia, a testvéremen keresztül találtam rád, nagyon szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni?

Vaálaszlehetőségei

-Igen, ebben az esetben nyert ügyed van.

-Nem, ebben az esetben tudod hogy ő nem viszonozná az érzéseid, nem szenvedsz tovább miatta, ügy lezárva.

2017. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarsz balhét de azért játszol a tűzzel.. nőj fel.
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

14:57es

Azt nem szeretnem beleirni hogy "lenne kedved ismerkedni?"

Valami aranyosabb alibivel szeretnek rairni.

Pl hogy jok a kepei vagy ilyesmi.


Kajak nem merek :D

2017. jan. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!