Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval érdekelne mi a megoldás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval érdekelne mi a megoldás vagy az hogy ez tényleg ennyire zavarja a lányokat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam hogy ismerkedés közben a lányoknak taszitó a túl sok smiley használata. Úgy érzem az ilyen beszélgetéseimben ha nem használná ezeket akkor bunkón jönne le amit mondani szeretnék.

2017. jan. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem zavarna. És valahogy smileyk nélkül én is hasonlóan érzem.

16/l

2017. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Engem zavar a sok smiley, de az se jó, ha nem használ egyáltalán. Ha ott egy a mondat végén, az úgy pont tökéletes. Nem is bunkó, és nem is tűnsz idiótának, aki húsz smiley hangulatában van egyszerre :D olyat énis szoktam, hogy ugyanolyat többször küldök egymás után, de az más :)
2017. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetésbe?

Gondolom furának néznek hogy odamész oszt, szia kettőspont dé(vagy úgy mondod hogy mosolygós smiley?)

2017. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen, néha tényleg idegesítő a sok smile. nem véletlenül mondják hogy a kevesebb néha több ;)
2017. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért imádom, ha minden élőbe történik, és nem bugyuta közösségi oldalakon.
2017. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!