Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 15 évesen még nem kell, hogy legyen az embernek barátja, de legalább tetszhetnék valakinek! Mostanában még inkább magányosnak érzem magam! Nem tudom eldönteni, hogy tetszik- e valaki vagy szerelmes vagyok- e belé és körülöttem mindenkinek van vagy volt barátja engem meg soha senki nem vesz észre! Mi lehet a baj? Segíts! Akár privátban is! Kritikusokat is várok! 15/L

2017. jan. 19. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mutass egy képet magadról, és akkor okosabbak leszünk.
2017. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

és honnan tudod, hogy nem tetszel senkinek?


annak, hogy nem volt még barátod több oka is lehet. pl. nem jársz el sehova, ahol megláthatna valaki, vagy lehet, hogy aki kicsit közeledne, elutasítod élből, sőt az is lehet, hogy ronda vagy, nem ismerünk.


viszont tenni csak Te tudsz azért, hogy legyen barátod, ha ez neked fontos. én innen a monitor mögül nem tudok.

változtass valamit, akár a külsődön (új haj pl.) vagy a belsődön (legyél nyitottabb), mosolyogj többet stb.


ami fontos: attól, hogy nincs barátod nem vagy kevesebb. ne azért legyen barátod, mert másnak is van.


16f, az ezekhez hasonló lelkifröccs nekem csak mellékes, nem főállás.

2017. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Ha küldesz magadról képet, akkor talán tudok segíteni..

17/f

2017. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Küldesz képet mondok véleményt, de tényleg nem tudod eldönteni hogy bejön e valaki vagy sem?
2017. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Firedoom ***** válasza:
55%
Lassuk azt a kepet, megprobalok valami hasznalhatoval elojonni
2017. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van velem. :(

Én is 15 vagyok és vannak napok amikor szörnyen egyedül érzem magam. Én mondjuk fiú vagyok még volt egy 2 randis párkapcsolatom ( ha a 2 Randit lehet annak nevezni ), de senkinek sem tetszek, nemhogy szerelmes belém.... A másik meg az ha tudnám mit érzek mások iránt, de nem tudom....

Szerintem ha egy képet linkelnél magadról akkor a többiek tudnának segíteni. Lehet, hogy én is de az nem biztos!

2017. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2017. jan. 19. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mega Inez válasza:
81%

Mi van? :DDD

Akik azt írták, hogy lehet azért, mert ronda vagy, az most rögtön ássa el magát jó mélyre...Könyörgöm emberek, a mai világban vannak még olyan emberek, akik egy lányt nem a csomagolásáért szeretnek, hanem a személyiségéért, a kisugárzásáért, ahj de elbutult a világ évszázadok alatt. :'D

Ne aggódj, nekem sem volt még soha barátom, de nézegettek már a fiúk, csak általában éretlen, szégyenlős majmok, hogy megszólítsanak.

2017. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Ajh! Bezzeg mi még bevittük a magnót a suliba, nyomattuk a dance-t, és löktük a dumát a lányoknak. Nem is voltunk ekkora csírák, mint a mai srácok. Ezek még rá sem mernek nézni egy lányra, nemhogy udvarolni neki... A másik véglet pedig a szűkszavú ficsúr, aki vég nélkül építi a saját imázsát; ez legalább sikeres az átlagos lányoknál, amíg nem kell hozzászólnia valami nehezebb témához, de akkor is csak egy gyökér. Szégyen még leírni is, de odáig fajultak a dolgok, hogy nem lesz párod (hagyjuk már ezt a ,,barát''-ozást!), amíg nem kezdeményezel.
2017. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!