Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi magassággal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magassággal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap látok 10 ilyet, hogy "ti randiznátok 178 cm magas fiúval?" "lehet barátnőm, ha 173 centi vagyok?" és hasonlókat.

Én még nem hallottam olyanról, hogy valakit a magassága miatt kedveltek vagy utáltak volna. Miért ekkora téma ez itt?



2017. jan. 19. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Mert mindenki magával van elfogalva meg ilyen hülyeséggekkel, ami példuál szerintem senkit nem érdekel.


Meg az egész világnak nyilván tudni kell ,hogy egy anonim felhasználó milyen magas...ettől több önbizalma lesz sok embernek, ha megdícsérik mondjuk:D:D


Fiatalság bolondság, de itt látszik meg mennyire.

2017. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Csak a játék kedvéért képzeld el, hogy 10 centivel alacsonyabb vagy. Ha az eredmény 175-180 fölött van, akkor vonj ki még 10-et. Képzeld el, hogy ekkora vagy (biztos van ekkora ismerősöd). Gondolj bele. Sok lány akkora mint te. Nem érzed magadat eléggé férfiasnak. Benned van az a félelem, hogy akármit csinálsz, akárhogy fejleszted a személyiségedet és a külsődet... Mindig alacsony maradsz, és a nagy Ő talán pont ezért fog elutasítani. Legalábbis ezért is. Nagyon megnyugtató tud lenni, hogy sok olyan válasz érkezik, amelyben leírják, hogy „nyugi haver, nem gáz, jó ez így”. Ilyenkor egy kis erőt nyer az illető ezen a téren, és másnak magabiztodabban lép ki az ajtón. Nem nagy dolog az egész, de most kérlek... Nehogymár téged ez zavar... Az oldal azért lett megalkotva, hogy az emberek tudjanak segíteni a másiknak, hogy segítséget tudjunk kérni. Nem egyesek szórakoztatására (bár néha elszabadul a pokol :'D ). Ne foglalkozz ezzel, had éljék a kis életüket :)

2017. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez neked magas
2017. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!