Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek ránézni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ránézni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, csak látásból ismerem(egy sportközpontba járunk). Eddig úgy tűnt mintha érdeklődne irántam, de mostanában mintha lankadt volna az érdeklődése :/ Szeretnék neki jeleket küldeni, mert nekem még mindig tetszik, de amint meglátom, rögtön lehajtom a fejem és még a világért sem néznék rá. Pedig a szándék megvan, csak ez a fejlehajtás valahogy ösztönből jön :(
2017. jan. 19. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Velem is ez volt de utána rájöttem hogyha én nem lépek,hát ő sem fog...szóval vettem egy mély levegőt,megnéztem magam a tükörben,megigazgattam a ruhámat és ránéztem majd ő is rám. Elmosolyodtam és egész nap tartottuk a szemkontaktust. Vagy végső esetben írj rá facebook-on.

17/L

2017. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Én valamiért régen mindig nagyon bunkón viselkedtem ha zavarba voltam, pl.: akkor amikor a kiszemeltem a közelembe volt. Nagyon nehéz volt megbirkózni ezzel. A végén úgy sikerült hogy arra gondoltam, hogy valaki mással beszélek és ez nagyon megkönnyítette a dolgom. Azóta már szerencsére elmúlt ez a fura és bosszantó dolog. Szerintem ez nálad is beválna. 20/f
2017. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!