Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek tőle?

Figyelt kérdés

Van a sulinkben egy srác akire pár hete felfigyeltem, de semmi komoly, csak egy picit tetszik. Néhány napja bejelölt és rám írt. Kissé furcsa kérdéseket tett fel és nem értette mi a baj azzal, ha félmeztelen képet próbál meg magáról küldeni (csak 10x mondtam neki, hogy nem vagyok kíváncsi a kockás hasára)

Másnapra a fél családja bejelölt, a öccsei bökéseket küldözgettek és írogattak nekem. Aztán mikor megkérdeztem, miért írtak, egyszerűen letiltottak az öccsei.

Meneküljek a sráctól amilyen gyorsan csak tudok?



#család #zaklatás #párkeresési probléma #flúgos família #na ezeken igazodj ki
2017. jan. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod!
2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ricardoék voltak és el akartak neked adni egy nem lopott árucikket.
2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menekülj, gyorsan!
2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem tudom ez a kérdés hogy merülhetett fel benned...
2017. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menekülj tőle, tiltsd le és az utcán is vegyél fel álarcot.

Viccet félre téve, örülj hogy csak a kockás hasarol küldött képet. Nekem egyszer egy srác a nemi sze.rvéről küldött képet.

Na én ott azonnal letiltottam

A család biztos látta, hogx ismerősök lettetek és szerintem azért jelöltek be , meg irogattak. De tuti nemcsak veled csinálják ezt, hanem másokkal is.

Ha normális a srác amúgy, akkot felesleges menekülni előle

2017. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ronaldóék xD
2017. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta véletlen feloldva hagyta a telóját és az öccsei kaptak az alkalmon és bosszantani akarták őt. (12-14 évesek a tesói.) Egyébkét normális, csak néha érdekes kérdéseket tesz fel.
2017. jan. 20. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen kérdéseket?
2017. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezi, hogy hányas számú a sulis szekrényem. Azzal indokolja, hogy meg akar ,,lesni". A srác alapjáraton picit zavaró.
2017. jan. 21. 23:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki akarja fosztani.
2017. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!