Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most jöttem rá, hogy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem rá, hogy miért érzem magam ilyen rosszul napok óta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy picit hosszú lesz. Sry

Szóval én egy 15 éves srác vagyok. Budapesten járok iskolába és napi szinten, verseny szerüen sportolok ( amibe még jó is vagyok ) de nincs humorérzékem. Ezért megpróbáltam röhögtetés nélkül csajozni ahol sikerült célszerűnek valakit ( nem osztálytársamat ) de az egész 2 randi után bukott. És én természetesen rosszul éreztem magam, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy ezt az osztálytársam is megtudták ( mármint, hogy szakítottam a "barátnőmmel" ). És még ezek elött eldöntöttem, hogy jobb ember leszek és segítettem, kedveskedtek mindenkivel. De ami után szakítottam a "barátnőmmel" a suliban semmi sem változott. Ugyan úgy próbáltam kedves lenni mindenkivel, meg ilyenek. A lányokkal jóbban voltam\vagyok, úgy néznek rám mint egy barátra, akiben megbíznak. De amikor azt hiszik, hogy romantikus kapcsolatott akarok velük ápolni akkor elkezdenek undórodni tőlem: Például az egyik lánynak vettem egy csokit, csak úgy és beszélgettem vele. Másnap elkerült és fél füllel hallottam, hogy a barátnőinek azt mondja, hogy szerelmes vagyok belé. Amikor meg az iskola kapujában telefonáltam és meglátott. Szerintem tudjátok, hogy azt mondta: Itt van és vissza fordult. Már saját magamtól is undórodom....

Tényleg nem vagyok sport modell meg nem vagyok vicces de ennyire undórodni kéne tőlem, hogyha szerelmes vagyok valakibe? Mert egyébként a lányoknál egy picit sem voltam szerelmes csak marha rosszul esik ez tőlük. Szerintetek?

Bocsi a helyes írási hibákért...

Remélem az undórodom szót jól írtam le! :D

Meg amúgy egy picit fáradt vagyok szóval remélem érthető a mondanj valóm!



2017. jan. 19. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok és meg kell mondanom neked, hogy a 15 év körüli lányok nagyon furcsák. Sok mindent teljesen máshogy értelmeznek mint a fiuk, sokszor a pozitív dolgokat is negatívnak látják és a negatív dolgokat pozitívnak. Ha nem törődsz, azzal amit most csinálnak szerintem javítasz a helyzeten, akkor talán ők is látják majd hogy csak barátként tekintesz rájuk és ha meg egy-egy randi vagy kapcsolat nem úgy sül el , mint ahogy azt eltervezted akkor se búslakodj. A nők jönnek mennek sok időd van még csajozni. Nem mindenki lehet humoros vagy sport modell. A pozitív tulajdonságaiddal csajozz a negatívakat pedig próbáld ne előhozni (pl. ne viccelődj ha tudod magadról hogy nem vagy vicces).
2017. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne rágörcsölnöd. ha egyszer nem sikerül akkor majd sikerül másodjára. ha másodjára nem sikerült akkor majd fog harmadjára. szóval lépj túl a drámán! majd csak egyszer lesz valami. keresni kell, hogy ki lehet az igazi. ha nem keresel nem találsz!
2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás. De az ilyen lányokat inkább kerüld.
2017. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1.-es válaszoló

Nem minden esetben furcsák.Vannak furcsák, de ki kell fogni a kivételeket.

Az a baj, hogy a humorérzék nagyon fontos.Romantika is.Szerintem a kettő egybe a legjobb.Halálra tudjátok röhögni magatokat, de ottvan a szenvedély is.Meg sokszor nekem a nyers humor is bejön, vagy pl. sok olyan pillanat amit csak mi ketten találunk viccesnek, és mások nem.:D Szóval lehet valaki megfogja benned látni azt a "humort" amit mások nem.Csak fel a fejjel.

l/l

2017. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De te legalább tudsz tenni valamit azért, hogy legyen valakid. Ne aggódj egyébként, sok lány nincs készen kapcsolatra 15 évesen. És ne undorodj (igen, így helyes! :)) magadtól! Valakinek meg fogsz tetszeni, ha teszel érte. De ráér ez még, van időd bőven. Nem vagy elkésve. Sok sikert!
2017. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Általában nem vagyok ennyire érzelgős de azért bevalom, hogy jól estek a kommentek.
2017. jan. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!