Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy a duma? :/

Figyelt kérdés
Facen sok csajt látok irok is de nem ir vissza, v a masik eset h konkretan nemtudom feldolgozni h mit mondjak nekik. Akarok dumcsizni de nemtudom mit írjak, kérdezzek en tudom h ebben a korban mar mennie kellene a z ilyennek. Miert nem megy, a duma? 22/F
2017. jan. 20. 07:38
 1/7 bélua24 válasza:
Volt már barátnőd? Sokat számítógépezel? Nem túl retardált csajjal bprobalsz beszelni?
2017. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Sokat vered a farkad otthon, nincs életed és igy nem ia történik veled sokminden, ami téma lehetne.

De javaslom h eljarj helyekre

2017. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért is kéne feleslegesen erőltetni a dumát? Ha valakinek bejössz akkor is bejössz, ha nem jár folyamatosan a pofád mint a sok gyökérnek. Azért nem megy, mert erőlteted saját magadat "jajj mondjak valamit,mert egyébként meghal a beszélgetés"...nem muszáj mindig beszélni, ha nem tudsz semmit írni/nincs közös téma akkor nem kell minden áron azon lenni,hogy legyen.


Amúgy igen nem facebookon kell csajozni.

2017. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Szüntesd meg a ,,face'' -edet, dobd ki a négy számmal nagyobb, zsírfoltos pulóvered, borotválkozz meg, és menj emberek közé.

A többi már magától jön.

2017. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el olvasni, hogy legyen szókincsed. A lányok bírják a sok szövegelést. Legyél tájékozott és nem baj ha tudod, hogy van humorod vagy nincs. A lányokkal bármiről lehet beszélgetni, akár magadról is. 100-ból egynek zöld hogy bejössz, ha másért nem szánalomból.


Legyen önbizalmad gec! Anélkül nem fog menni! Szurkolok!

2017. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt régebben akkor könnyen ment, mar tetszettem neki havertol tudtam meg nemvolt nehez dolgom összejöttünk.. Nnem retardok névről ismerem őket nemis hallani róluk rosszat szal normálisak.. A veres nem a szokásom attol h nincs csaj, mutatkozni meg ha egyedul leszel megtudod milyen rossz érzelmileg mindig..
2017. jan. 20. 15:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek jol estek nekem koszi mindenkinek! am nektek h megy a nozes elmondhatok? :/
2017. jan. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!