Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok hízás után mennyire volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok hízás után mennyire volt más ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nyár óta sajnos nagyon meghíztam, kb 15 kiló jött fel.


Korábban sem voltam vékony, hanem átlagos, kicsit teltebb alkatú. De most már egyértelműen kövér vagyok.


Tudom, hogy vannak fiúk, akinek ez tetszik, de akkor is furán érzem magam így társaságban és zavarban vagyok, ha ismerkedni lehetne.


Ti voltatok hasonló helyzetben? Lányok, akik sokat híztatok: ti hogyan tudtatok/tudtok ismerkedni?



2017. jan. 20. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én szívesen ismerkednék veled :) 22F
2017. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a telt nőket, de ha téged ez zavar, frusztrál, akkor miért nem teszel ellene?
2017. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem fogysz le? Nekem nem kellene kövér lány.
2017. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó válaszoló.

Hát mit ne mondjak kedves vagy..az ilyenek miatt ilyen szar a világ meg sokaknak nincs önbizalma.

Amugy ha zavar akkor fogyj le. Persze ez nem könnyű de nem is lehetetlen. De igen ahogy mondtad vannak olyan fiúk akiknek ez jön be szval..:)

2017. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy edzettem, volt hogy ettem, volt hogy hosszú hajam volt, volt hogy rövid, mindig ugyan úgy voltam, csak a hosszú hajra megkaptam hogy b*zi xd, itt szoktam rá ara hogy bemutatok mindenkinek :'D
2017. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, el vagy te tévedve. Ez nem sok hízás.

Én aztán tényleg sokat híztam, 18 évesen 50 kiló voltam, most 120. Sosem okozott gondot a pasizás és a társkeresés. A férjem is így ismert meg és szeretett belém, egyébként egy jó pasiról van szó, ha topmodell lennék, akkor sem kínánhatnék jobbat. Szóval nem súly kérdése az, hogy ki tud ismerkedni és ki nem, ismerek olyan 40 kilósat is, aki nem tud pasizni és nem kell senkinek.

2017. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
120 kiló? Te jó ég. A saját érdekedben mondom, fogynod kéne.
2017. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fogynom kellene, hidd el, semmi újat nem mondtál ezzel.
2017. jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!