Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animések/Gamerek ti hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animések/Gamerek ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

A környezetemben nagyon kevés az animés fiú. Ti hol ismerkedtek egymással?

Válaszokat előre köszönöm . 18/L



2017. jan. 21. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze ennek a gamerekhez?
2017. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Mondo conon vagy egyéb animés összeröffenéseken. :))
2017. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Suliban. ;D(lelművézetiegyikelőnye)

Amúgy többnyire fórumokon

2017. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gamernek mondanám magam. Az animét nem szeretem.

17/F

2017. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehol igazán, még várok és reménykedek, hogy a számba repül a sült galamb és találok egy olyan fiút, akinek hasonló az érdeklődési köre, mint nekem:D Jelenleg öt ilyet ismerek, de ebből három rokonság, egy az exem, az utolsó meg csak barátként tekint rám...Amúgy én is mondocont, barcraftet, playitet, netes oldalakat javasolnék ha aktívan neki akarsz állni a párkeresésnek.
2017. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Kiírok egy ilyen kérdést, és reménykedek, hogy nem csak péniszekről kapok képeket. Meg amúgy is, minek ismerkednék? 5 hete nem hagytam el a házat, 2 napja a szobámon kívül sem voltam, multizni meg nem szeretek.
2017. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább gamernek mondhatnám magam. Én már sehol se nagyon xd eddig mindegyik fiú retardált volt :S de ha leszólítanak akkor azt a játékban csinálják például mc-n volt már rá példa jó párszor
2017. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Animések és a gamer-ek? Azok leginkább neten, kisebb hányada meg akár élőben is (iskola, tömegközlekedés, utca, rendezvényeken, MondoCon-on, stb).


Én inkább neten szoktam, az animéket pedig szeretem. 20/F

2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Élőben, de kevés sikerrel. 1-2-t tudok, aki animés, de sajnos van barátja, meg ilyenek. :c

Gamernek gamer vagyok, animét nem nézek, de érdekel. Nagyon is, csak nincs nagyon lehetőségem nézni. ˇˇ

Animés lányok a legcukibbak. Ők nem tudnak elromolni, mint a mostani átlag. *.*

Szóval yepp. Marad a net, de engem is érdekelne fórum, vagy ilyesmi, ahol vannak. :P

17/f

2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol :D Neten próbálkoztam, de azok a fiúk akik normálisak voltak és kölcsönös volt a vonzalom, nagyon messze laktak tőlem. Deee április 22-e mondocon, ráadásul életem elsője lesz, szóval készítem a free hug-os táblákat :D
2017. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!