Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire csúnya lennék? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Miért van ez? 16F

Figyelt kérdés
Itt gyakorin mar 2 lannyal is elkezdem levelezni majd megadtam a nevem facebookon es mar elsore lepattintottak mert nem jottem be es eselyt se adtak. Hat mondanom sem kell mergemben hova kuldtem el oket foleg a masodikat. Most mondjatok meg az osszes lany ilyen?
2017. jan. 22. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt kell csajozni :D
2017. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy már két lány is lepattintott, nyilvánvaló hogy az összes ilyen.


Amúgy honnan kéne tudnunk hogy ronda vagy-e

2017. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%

Itt max levelezésre jutsz, a többit engedd el.

Ha fel is akarsz szedni valaki, azt olyna helyen tedd, ahova olyan megy aki azt is akarja, hogy felszedjék, pl.: bár. :)

Ja de most nézem, kisfiam, majd 2-3 év múlva ;)

2017. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád velem hányszor volt ilyen.. nem kétszer hanem jóval többször, de attól még nem gondolom hogy minden srác ilyen..

16/l

2017. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is kint képem és mégse hajtott el eddig senki sem, mondjuk én barákozás céljából szoktam emberekkel ismerkedni, régebben rengeteg embert jelöltem innen be, vagy 10et, ez olyan nyáron volt, mindegyikkel csak barátkozni akartam, de egy időután mindig többet kezdett el érezni az illető, én meg neten nem szeretnék kapcsolatot, szóval mindig el kellett mondanom ezt( meg amúgy se voltam a toppon, szóval nagyon nem volt szükségem kapcsolatra), szerintem te csak túl rámenős vagy, én mindig azt tanácsolom, hogy előbb haverkodj az illetővel, barátkozz össze vele, nem kell egyből a lényegre térni.
2017. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem pattintanálak le, édes. ;) 81/N
2017. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 $pumika$ ***** válasza:
Dehogyis nem vagy te csúnya... nagyon kevés ember csúnya igazán, az hogy nem 2 gyks lány ízlése vagy nem azt jelenti h senkinek se jönnél be... szerintem szard le a múltban lévő hibákat és ezt most engedd el lesz még következő úgyis
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ha ronda vagy legalább a belsőd lehetne szép de úgy néz ki az is rohad... egy férfi nem küldi el a nőket a p**ába egy ilyen miatt..joga van hozzá hogy azt mondja nem tetszik joga van nem tetszésének hangot is adni nyilván ezzel meg nem sértve emberi mivoltodat...de azért elküldeni a fenébe mert nem jössz be neki...nem túl férfias dolog
2017. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen felszínes p*csa, nyugi! Lehet, hogy más lánynak tetszenél, akár itt Gyakorin is.
2017. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kuld el nekem is a profilod es megmondom neked az oszintet.En mindig oszinte vagyok, jobb mintha azzal csapnalak be hogy "jaaj dehogy vagy csunya, ne foglalkozz az ilyen lanyokkal stb" 16/L
2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!