Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok, ha egy fiú nagyon feminim?

Figyelt kérdés
Ne kiméljetek, de kort is írjátok légyszíves

2017. jan. 23. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Mennyire feminim?
2017. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok nagyon lányos (nem feltétlenül meleg) fiú barátom van, jól megértjük egymást (én id elég csajos vagyok), de mint férfi nem tetszenek. Egyszerűen nem tudom elképzelni, ahogy mindketten ott bőgünk filmnézés közben :D Olyan szürreális.

Ha nem nagyon feminim, hanem csak egy kicsit nőiesebb mint az átlag, akkor szerintem nem baj (ha még jól is áll neki, akkor meg pláne nem baj). Szóval szerintem érdemes lenne megtalálnod az "arany középutat". Pld olyan dolgokkal erősítened a férfias oldaladat mint az öltözködés, külső, izomzat, sport, gesztikuláció (magyarán ne affektálj), hogy meglegyen a "harmónia" a nőiesebb belső-férfiasabb külsővel.

16/L

2017. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos, hogy a férfi aki mellettem van igazán férfias legyen. Erős, magabiztos, biztonságot nyújtó, stb.

18/L

2017. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Én vagyok a lány.Ne a pasimat nézzék már meg!

Legyen férfias ahogy az előző irta!!!

15/L

2017. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon feminin, az nekem mar egyáltalán nem jon be.


Nekem max. egy kicsit lehet feminin, de nekem is az az alapelvárásom, mint a 3-as válaszoló.

2017. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a feminim fiúkkal, abban az esetben, ha jól áll neki, és ez nem a páwa stílus jól hangzó fedőneve. Mert van különbség. De ha egy egyébként normális viselkedésű és öltözködésű feminim srácról van szó, az kifejezetten jó. Igaz, én bonyolultabb eset vagyok a fiús-folyton feketét hordós stílusommal...:D 15/L
2017. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval :)
2017. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkit felpontoztam, jöhetnek még.

Kedves 3as és 4es válaszolók, mit értetek a férfiasság alatt? Szőrös testet? Izmokat? Erős jellemet, jó jegyeket/keresetet?

Amúgy igazából annyira nem vészes a helyzet, annyi csak, hogy a testem minden pontján szőrtelenítek, illetve ha nem megyek sehová akkor egy kis rúzst meg körömlakkot is használok, meg persze egyedi gesztikulációmból lehet max erre következtetni :D

16/F

2017. jan. 24. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok:

Számomra a férfias annyit tesz, hogy igen, erős jellem, magabiztos, védelmező, ilyen klasszikus dolgok. Hidegen hagy a jó munkahely, az ilyesfajta státusz szimbólumok meg az anyagiak.

Az izmos, szőrös test se annyira fontos. Kifejezetten tetszenek a vékony srácok, de azért nálam vékonyabb ne legyen :D

2017. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem provokációból, de ez a kettő miért zárja ki egymást? :D

(na jó, én nem hiszem hogy olyan lennék, de most általánosságban beszélek)

Annyit még elfelejtettem még a kérdésbe is beleírni, hogy jelen esetben vonatkoztassunk el a manapság menőnek számító páwa stílustól :D

2017. jan. 24. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!