Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Játszunk el a gondolattal. Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszunk el a gondolattal. Ha tudnád, hogy ki az igazid, teljes mértékben passzoltok, de nem szép, akkor is összejönnél vele?

Figyelt kérdés
(csak játszunk el a gondolattal, illetve ha valaki nagyon braindead és kötözködni akar, h honnan tudnánk már az igazinkat, bla bla blaaa. Esetleg jövőben vagyok és ki tudják kutatni...)

#igazi #életlre szóló szerelem
2017. febr. 3. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott a bökkenő, hogy az igazid, számodra nem lehet nem szép.
2017. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

ez baromság, ilyen nem létezik idővel egy pár kis közös dologgal egy átlagos lány lesz számomra az ideális, nincs olyan, hogy egyből ideális, csak valakivel előbb valakivel meg később illetve van akivel meg soha nem hangolódtok össze :D

nem szép? Nekem a nem szépről egy elég csúf fogalmam van, mondjuk hiányzik a fél arca, nincs meg a szeme, kopasz félig, rohadtak a fogai, a lábujja gombás, a hónaja szőrös és az egész ember már olyan büdös, hogy csíkot húz maga után és csak a szent lélek tartja egyben, nnah ez a nem szép, aki már ad magára az már lehet szép valakinek, és mivel már van esélye, hogy valakinek a szép legyen arra is van esély, hogy egyhullámhosszon legyen, így gyakorlatilag a kérdésed ki is van lőve.

2017. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés értelme már az első válasszal megbukott. Lassan már erény lesz "rondának lenni", mert ők biztos csillámpóniillatút kakilnak, mert az belülről jön.
2017. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a lány, aki számomra a legideálisabb... Az nem lehet csúnya az én szememben... ;)
2017. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lazy Lover ***** válasza:
71%
talán igen talán nem
2017. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen összejönnék vele :D
2017. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát,az ideális tényleg nem lehet nagyon ronda,mert a belső tulajdonságaihoz hozzátartozik,hogy ad magára,precíz,és jó az ízlése.

Viszont ha nem a legszebb,akkor egy idő után,ha tényleg nagyon szereted,akkor elkezd egyre kevésbé érdekelni a külső,vagy megtalálod benne azt,ami megfog.

Pl. aki nekem tetszik,nem mondom,hogy nagyon-nagyon helyes,viszont szerintem cuki,pláne a mosolya.A belső,és a kisugárzása jobban hat rám.

2017. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek 100%-ban igaza van. Nyilvánvalóan hosszútávon meg úgy alapból is egy komoly kapcsolatnál a belső az ami igazán számít.


De szerintem teljesen kizárt ,hogy a számodra tökéletes ember külseje ne tetsszen.

2017. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!