Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamiért nem merek senkivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nem merek senkivel se ismerkedni Mit tegyek? L/16

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom de annyira átvertek hogy nem merek bele menni új kapcsolatba. Több fiúval is ismerkedtem már de mire komolyodott nem akartam tőle semmit.

Jelenleg most is ismerkedek egy fiúval.

De olyan rossz hogy minden barátnőmnek van barátja! Nekem meg csak ezek az egy ésszakás kalandok mennek



2017. márc. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
írj privibe és segítek
2017. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz ismerkedni, akkor hogyan mennek az egyéjszakás kalandok? Az épp hogy a könnyen ismerkedős könnyűvérű kurväknak szokott menni.
2017. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem egy ésszakásra akarnálak, hanem több délutánosra! ;)
2017. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt en se ertem...nemtudsz ismerkedni,de egyejszakas kalandjaid meg vannak...jol irta az elso. Konnyuveru nok csinaljak ezt, hozza teszem eleg fiatal is vagy meg ehhez, a sajat eletedet es magadat pecseteled meg ezzel. Komoly kapcsolatra ne szamits igy mert hamar hire megy a fiuk koreben is h te csak egyejszakas vagy es a komoly kapcsolatra vagyo fiuk nemfognak keresni es ismerkedni melyebben veled...
2017. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!