Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek le róla?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ráírtam egy csajra de az folyton le akar rázni meg mondja, hogy írjak rá a barátnőjére meg jöjjek össze vele. Mondta, hogy velem nem akar beszélgetni stb. Ne adjam fel vagy adjam fel? De mondom én csak is beszélgetni akartam most vele, de még azt se akarja.

2017. ápr. 2. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Áh figyi ilyenkor -gáz van tesó . Sajnos ilyenkor a csaj nem téged akar vagy mást vagy pedig magával akar lenni . Ilyenkor természetes hogy leráz valakit akit nem akar . Hasonló érzés nyugi tesó .
2017. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akarom feladni. Harcolni akarok érte. Ha teljesen feladom akkor lefog egy rossz érzés. Meg amúgy azt mondta 1:10000000 hoz az esélye hogy legyen valami. Felidegesített elkezdi a végén mert mondtam neki hogy békénhagyom hogy NA VÉGRE ezzel nagyon kiakasztott ilyen még nem bastam. Bro :(
2017. ápr. 2. 14:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem baj maradok a mostani szerelmemnél az LMA Fitness-nél :3. Szeretlek kondikám. :3
2017. ápr. 2. 14:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ bro bírom a beszéded. ;)
2017. ápr. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!