Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kéne keressem a normálisab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne keressem a normálisabb, célokkal rendelkező lányokat?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok.Úgy érzem eddig nagyon rossz helyen kerestem a lányokat,klubbokban.Igazából most kellett rájönnöm,hogy amit ott látok az undorító.Az ottani lányok folyamatosan bebogyóznak,egy este akár vagy 3 sráccal is smárolnak,illetve az ottani wc-ben sok más dolgot is megszoktak tenni.Nem tudom,hogy hol kéne keressek valami olyasmi lányt aki normális.Nem mondom azt,hogy rossz bulizni de nekem szinte csak ez a tapasztalatom,hogy ezek a lányok mindig ezt csinálják és ez engem k*rvára taszít.
2017. máj. 28. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek, lám, vannak még normális fiatalemberek! :)


A legnormálisabbakra a legnehezebb rátalálni, általában ők a csendesek, az otthonülők...

2017. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lanykent teljesen megertem.. hat klubboktol ne varj semmi jot, de ha ismerosok altal baratkozol akkor lehet hogy lesz olyan aki azonkivul hogy normalis meg szeret is. A lenyeg hogy soha ne add fel es h ne altalanosits mert vannak ,, jo"lányok de ne csak a bulizos lányokra gondolj ha lanyokrol van szo mert akkor errol a nemrol kialakul egy nem tul szep kep es majd lehet h a normális csajokat is ribinek nezed
2017. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már kész vagyok ezektől a kérdésektől.

Néha mintha magamat olvasnám ezekben-


Főleg az a jégkirálynős vagy amit épp előbb olvastam,

a francba miféle csajokkal ismerkedtek ti iisss mi???


Borzalom, egy kis ízlés fiúk!!!

Én leányom 20 éves, én 22 és életbe nem bogyózott be maximum cseresznyével és társaival, meg erdei gyümölcsökkel de az meg is látszik a szép bőrén!!


Nyisd ki a szemedet aztán meglátod, hogy a legjobb nők, az olyanok mint mondjuk Evangene Lilly micsoda igazi gyöngyszemek!!!


Milyen lelkük van és mennyi vitálisak, hihetetlen örömet okoznak!


A Biblia is írja: ne menjetek a szajhák után!

2017. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisabb lányok, nézz szét az osztályodban (ha még gimis vagy), vagy ha mész továbbtanulni, ott is lesz lehetőséged aranyos lányokat megismerni. Menj el könyvtárba, vagy kulturális rendezvényekre, előadásokra. Ilyenekre nem feltétlenül ismerkedni járnak, de egy kedves, értelmes srácnak sokan örülnének szerintem.:)
2017. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek még bíztatjátok is, menjen ide-oda.

Kulturális rendezvényre...épp most jött ki az alvilágból.


Akkor menjen ha tud is ilyenekről beszélni, először inkább azt javasolnám neki, hogy hanyagold A NŐKET EGY DARABIG.


Tanulj, fejlődj, világot láss+

2017. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem ha van annyi esze, hogy nem áll be a többiek közé a bulikban, akkor már nagyon buta nem lehet. Ezért ajánlottam, hogy menjen nyugodtan ilyen eseményekre, de nem árt, ha megfogadja a tanácsod.:)
2017. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, szerintem is van annyi esze, aminek én is örülök.

A 2. kommentet is én írtam amúgy :)


Én filmekkel, könyvekkel, festményekkel foglalkozok így tudom, hogy a lányok azt szeretik ha valaki érted...képben van.

Ma is tök jót beszélgettem az Árkádban egy lánnyal, itt Győrben, miközben 2 filmet vettem.


Cuki volt, cseréltünk is telót, de csak barátilag tudod, viszont ehhez kellett az, hogy hosszan ecseteljek a Manchester by the sea-ről.


Így értettem na, nekem is volt idő amikor félrevonultam :)

2017. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Korregálod:

3. kommentet írtam, nem a 2-at.

2017. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hova valosi vagy? Amugy nekem ugyanez van csak engem a normalis fiuk kerulnek el vagy nemtudom hogy mondjam :D

Irhatnal ha gondolod

2017. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem meg a lányok kerülnek el a külsőm miatt..... Pedig nem szórakozóhelyekre..... Sőt, soha nem voltam még ilyen helyen.... 20/F
2017. máj. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!